Środa, 30 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Już po raz drugi ogłaszamy konkurs na pracę dyplomową poświęconą Dzielnicy Wola.

Już po raz drugi ogłaszamy konkurs na pracę dyplomową poświęconą Dzielnicy Wola.

Do konkursu można zgłosić każdą, obronioną na ocenę co najmniej dobrą, pracę licencjacką lub magisterską, której temat związany jest z warszawską Wolą.

Czekamy zarówno na prace o tematyce historycznej, jak i współczesnej – dotyczące m.in.: kultury, architektury i gospodarki przestrzennej, ochrony środowiska, sportu, promocji, turystyki czy geografii.

Na zgłoszenia zawierające wypełniony formularz, streszczenie i wydrukowany egzemplarz pracy oraz  wersję elektroniczną pracy w formacie DOC lub PDF czekamy do 4 listopada 2013 roku. Dokumentację należy przesłać lub dostarczyć osobiście na adres Urzędu Dzielnicy Wola – al. Solidarności 90, 01-003 Warszawa.

Podobnie jak w poprzedniej edycji planujemy przyznanie cennych nagród – w zeszłym roku były to laptopy i tablety.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do końca stycznia 2014 rok. Za przebieg konkursu odpowiada Wydział Organizacyjny, wszelkich informacji na temat konkursu udziela p. Karolina Lenarczyk – karolina.lenarczyk@wola.waw.pl lub 22 504 83 17.

plakat wer 2