Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Fortyfikacje Gdańska i Pomorza Kultura Autentyczności

Fortyfikacje Gdańska i Pomorza Kultura Autentyczności

* Jesteś studentem, absolwentem lub doktorantem? * Masz niebanalne pomysły? * Twoja wyobraźnia nie zna granic? * Zastanawiasz się jak przekuć teorię na praktykę? * Chcesz się sprawdzić w wielodyscyplinarnym zespole? * Chcesz bliżej poznać Gdańsk i jego urokliwe zabytki? * A może chcesz poznać ciekawych ludzi i zdobyć dodatkowe doświadczenie?

 

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Zaprasza do udziału w III edycji interdyscyplinarnego, międzynarodowego konkursu:

„Fortyfikacje Gdańska i Pomorza Kultura Autentyczności”

 

Zgłoś się na konkurs !!!  

Będziesz miał okazję stworzyć koncepcję zagospodarowania konkretnych, zabytkowych przestrzeni fortyfikacyjnych, współpracując z ciekawymi ludźmi o różnych specjalnościach (architektura, biologia, ekonomia, zarządzanie ...) co poszerzy Twoje umiejętności i zwiększy szanse na atrakcyjną pracę.

Konkurs, jako jedyny w Polsce, zachęca do udziału każdego studenta, absolwenta, doktoranta niezależnie od kierunku studiów, dając unikalną możliwość pracy w grupie multidyscyplinarnej, analizującej zadanie projektowe kompleksowo i wieloaspektowo  (architektoniczno-urbanistyczna, i przyrodnicza inwentaryzacja terenu, promocję turystyki kulturowej, prawno-ekonomiczna analiza możliwości zagospodarowania i wykorzystania obiektu do współczesnych potrzeb).

  • Termin i miejsce konkursu: 3 – 6 października 2012 r. Politechnika Gdańska

Szczegóły w Regulaminie i na stronie Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku (w zakładce Konkursy) www.ciee-gda.pl

REGULAMIN KONKURSU