Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Invent a New Future Challenge - odwiedź amerykańskie Centrum Innowacji i zacznij pracę w 3M!

Invent a New Future Challenge - odwiedź amerykańskie Centrum Innowacji i zacznij pracę w 3M!

Jedna z najbardziej innowacyjnych firm na świecie zaprasza studentów do udziału w międzynarodowym konkursie Invent a New Future Challenge, w którym stawką jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych i etat w 3M. Jeśli chcesz pracować w firmie, która była na Księżycu, zdobyła trzy Oscary i rejestruje ponad 500 patentów rocznie - nagraj video i przekonaj jury, że to właśnie Ty powinieneś dołączyć do zespołu 3M.

Aby wziąć udział w konkursie Invent a New Future Challenge należy zarejestrować się na www.inventanewfuture.com.  W pierwszym etapie zgłaszający się student powinien nagrać klip video, w którym zaprezentuje swoją kandydaturę. Na rejestrację i nagranie klipów kandydaci mają czas do 31 marca br.

- Liczymy na otwartość, nieszablonowe podejście i kreatywne pomysły, które przekonają jury, że to właśnie dana osoba powinna pracować w 3M  – mówi Grażyna Kelly, Talent Acquisition Leader w 3M w Polsce.

W oparciu o nadesłane video oraz krótki wywiad i ocenę online zostanie wyłonionych po 15 kandydatów z Polski, Rosji i Turcji. Szczęśliwcy z każdego z kraju udadzą się do lokalnej siedziby 3M, gdzie wezmą udział w grze integracyjnej oraz będą rozwiązywać business case. To spotkanie pozwoli na wybór 3 najlepszych kandydatów z każdego kraju.

Dziewięciu finalistów z Polski, Rosji i Turcji weźmie udział w finale konkursu, który odbędzie się już w maju br., w innowacyjnym Centrum Technicznym Klienta 3M we Wrocławiu. Uczestnicy zostaną podzieleni na międzynarodowe zespoły i poproszeni o zaprezentowanie swoich pomysłów podczas gry biznesowej.

Nagrodą dla trzech zwycięzców wielkiego finału będzie wizyta w amerykańskim Centrum Innowacji 3M w St. Paul w Minnesocie w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie każdy z laureatów otrzyma ofertę pracy w strukturach 3M w swoim kraju.

Więcej szczegółów na: www.inventanewfuture.com oraz www.facebook.com/inventanewfuture