Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Interesujesz się CSR? Chcesz promować i upowszechniać ideę odpowiedzialnego biznesu? Zrównoważony rozwój nie jest Ci obojętny?

Interesujesz się CSR? Chcesz promować i upowszechniać ideę odpowiedzialnego biznesu? Zrównoważony rozwój nie jest Ci obojętny?

Liga Odpowiedzialnego Biznesu w ramach programu grantowego Pracownia Lokalnych Działań CSR zaprasza koła naukowe, organizacje studenckie i młodzieżowe do składania wniosków o dofinansowanie projektów, których celem jest propagowanie wiedzy o odpowiedzialnym biznesie.

liga ob

Zdobądź dotację na realizację:

  • Konferencji
  • Szkoleń
  • Konkursów
  • Dyskusji panelowych


Wnioski o dofinansowanie można składać w terminie
od 4 października do 18 października 2010 roku.


Szczegóły, wniosek i regulamin dostępny na stronie www.lob.org.pl w zakładce Pracownia Działań Lokalnych.


Liga Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu budujący nowe kadry menedżerów i przedsiębiorców, animatorów społecznych, liderów zmian i przede wszystkim odpowiedzialnych ludzi. LOB tworzy sieć organizacji studenckich i grupa liderów – studentów – ambasadorów odpowiedzialności w lokalnych środowiskach. Poprzez różnorodne projekty LOB dociera do osób i instytucji zainteresowanych poszerzaniem wiedzy z zakresu dobrych praktyk biznesowych w 5 obszarach – zarządzanie, miejsce pracy i pracownicy, rynek i konsumenci, społeczeństwo oraz środowisko naturalne.


W roku akademickim 2010/2011 rozpoczęła się 7. edycja Ligi. Partnerami LOB są: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, PricewatherhouseCoopers, Grupa TP oraz Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy. Patronat honorowy objęło Ministerstwo Gospodarki. Patroni medialni to: odpowiedzialnybiznes.pl, Students.pl, Kariera.com, DlaStudenta.pl.
ZAPRASZAMY NA STRONE: www.lob.org.pl