Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / ING Bank Śląski zaprasza do Lion's Den ING Modelling Challenge - pierwszego konkursu analizy danych w Polsce!

ING Bank Śląski zaprasza do Lion's Den ING Modelling Challenge - pierwszego konkursu analizy danych w Polsce!

Dwa dni warsztatów, spotkań i na koniec prezentacja najlepszych zespołów. Rejestracja trwa do 13 maja.

Lion’s Den ING Modelling Challenge to konkurs analizy danych w formie hackathonu, który będzie odbywać się w dniach 16-17 maja w Warszawie.

Hackathon składa się z dwóch etapów. I etap to dokonanie analizy kredytowej na podstawie danych wykorzystywanych w bankowości oraz danych pochodzących z mediów społecznościowych. Osoby lub zespoły, które prześlą odpowiednio dokonaną analizę, zostaną zaproszone do kolejnego etapu Hackathonu, który odbędzie się 16 i 17 maja br. na Google Campus w Warszawie. Podczas tego etapu uczestnicy będą mieli 8 godzin na część analityczną zleconego zadania. Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 15 tys. złotych oraz możliwość współpracy z ING Bankiem Śląskim. Drużyna zajmująca drugie miejsce otrzyma 7,5 tys. zł, trzecie – 5 tys. zł.

W Hackathonie „Lion’s Den” mogą wziąć udział wszyscy pasjonaci analizy danych z całej Polski. Do konkursu można zgłaszać się zarówno indywidualnie, jak również w zespołach liczących maksymalnie trzech członków. Rejestracja oraz szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie: https://challengerocket.com/lionsden