Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Go Green in the City - konkurs dla studentów kierunków ekonomicznych i inżynieryjnych

Go Green in the City - konkurs dla studentów kierunków ekonomicznych i inżynieryjnych

Schneider Electric globalny specjalista w zarządzaniu energią ogłosił rozpoczęcie ” Go Green in the City”, innowacyjnego, międzynarodowego konkursu skierowanego do studentów.

Jak efektywnie wykorzystać energię w mieście?

Studenci, którzy znają odpowiedź na to pytanie mogą wziąć udział w konkursie. Zadaniem  jest stworzenie inteligentnego systemu zarządzania energią w mieście i przedstawienie swojego pomysłu organizatorowi konkursu. Regulamin konkursu nie ogranicza formy prezentacji projektu: może to być tekst na dwie kartki papieru, minutowy film lub pokaz slajdów.

100 najlepszych  zespołów będzie miało możliwość rozwinięcia swoich pomysłów  współpracując z mentorem  ze  Schneider Electric. Udział w konkursie jest szansą zdobycia cennych, często pierwszych poważnych doświadczeń, które najczęściej stają się przepustką do stałej pracy.  

Teraz i ty możesz być częścią tego proces.!

Przedstaw swój pomysł na inteligentne wykorzystywanie energii ! Twój zespół może wyjechać na finał do Paryżu, wygrać praktyki oraz oferty pracy w Schneider Electric, a nawet podróż dookoła świata!

Termin nadsyłania zgłoszeń 3 marca 2013r.

Wiecej informacji znajduje sie na stronie:   http://gogreeninthecity.com/

gogreentimeline