Środa, 30 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Go Green in the City – konkurs biznesowy dla studentów kierunków ekonomicznych i inżynieryjnych

Go Green in the City – konkurs biznesowy dla studentów kierunków ekonomicznych i inżynieryjnych

Stwórz inteligentny system zarządzania energią w mieście i przedstaw swój pomysł organizatorowi konkursu – firmie Schneider Electric.

Energia staje się coraz rzadszym i droższym zasobem. Sektor energetyczny przechodzi przez okres rewolucyjnych zmian technologicznych. Dlatego też firmie Schneider Electric, jako globalnemu ekspertowi w dziedzinie zarządzania energią, zależy na ciągłym tworzeniu i wprowadzaniu innowacji.

schneider konkursTeraz i ty możesz być częścią tego procesu. Przedstaw swój pomysł na inteligentne wykorzystywanie energii w twoim mieście! Twój zespół może wyjechać na finał w Paryżu, wygrać praktyki oraz pracę w Schneider Electric, a nawet podróż dookoła świata!

Termin nadsyłania aplikacji 1 marca 2012.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat Go Green in the City.

W międzyczasie możesz wziąć udział w konkursie fotograficznym. Zrób zdjęcie swojego ulubionego zielonego miejsca w Twoim mieście i opublikuj je na Facebook’u. Do wygrania bon na zakupy w Merlin.pl o wartości 100 zł.

Weź udział w spotkaniu ze Schneider Electric w Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej we wtorek, 17 stycznia od godziny 9 do 15.