Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Global Management Challenge – awans zespołów studenckich z SGH do II etapu symulacji

Global Management Challenge – awans zespołów studenckich z SGH do II etapu symulacji

Global Management Challenge to największa na świecie symulacja biznesowa, w której zespoły (3/5-osobowe) kierują przedsiębiorstwami konkurującymi ze sobą na wirtualnym rynku. Projekt obecny jest w blisko 40 krajach na całym świecie (w Polsce od 2000 r.).

GMC w zaawansowanym programie szkoleniowym wykorzystuje grywalizację, która oznacza zastosowanie mechanizmów z gier komputerowych w biznesie. Symulacja daje możliwość wcielenia się w rolę zarządu i przeprowadzenia firmy przez kolejne kwartały na wirtualnym rynku. To jedyny konkurs w Polsce, w którym studenci rywalizują z pracownikami firm na polu zarządzania.

W I etapie symulacji wzięło udział 155 zespołów firmowych oraz studenckich, które przez 5 tygodni walczyły o najwyższy wynik inwestycyjny swojej firmy. Do kolejnego etapu, który rozpoczyna się 10 stycznia,  zakwalifikowało się 60 zespołów, wśród nich 5 zespołów studenckich ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Trzymamy kciuki i życzymy awansu do finału światowego!

https://gmcpoland.pl