Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Dostęp do harwardzkiej wiedzy biznesowej: unikalna oferta dla absolwentów SGH i SGPiS

Dostęp do harwardzkiej wiedzy biznesowej: unikalna oferta dla absolwentów SGH i SGPiS

„Harvard Business Review Polska”, patron Miasteczka Firm Studentów i Absolwentów SGH tegorocznego Zjazdu Absolwentów, serdecznie zaprasza do skorzystania ze specjalnej oferty dostępu do wiedzy biznesowej z najwyższej półki.

 

„Harvard Business Review Polska”, patron Miasteczka Firm Studentów i Absolwentów SGH tegorocznego Zjazdu Absolwentów, serdecznie zaprasza do skorzystania ze specjalnej oferty prenumeraty polskiej edycji najlepszego magazynu o zarządzaniu!
 
Oferta – dostępna wyłącznie dla Absolwentów SGH i SGPiS – umożliwia zakup rocznej subskrypcji „Harvard Business Review Polska” w wariancie Professional na specjalnych warunkach oraz odbiór 2 prezentów, którymi są:
 
  • Czarna Księga Zarządzania – eleganckie wydawnictwo, w którym mistrzowie zarządzania radzą, jak uniknąć na drodze rozwoju kariery pułapek blokujących sukces nawet najskuteczniejszych menedżerów;
     
  • voucher o wartości 200 zł na jednorazowe zakupy produktów HBRP i ICAN Institute na www.sklep.hbrp.pl.
Zapraszamy do grona osób korzystających na co dzień z harwardzkiej wiedzy biznesowej! Prenumeratę na specjalnych warunkach można zamówić na www.sgh.hbrp.pl.