Niedziela, 27 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Darmowy przewodnik „Ace your case – Rozmowa kwalifikacyjna”

Darmowy przewodnik „Ace your case – Rozmowa kwalifikacyjna”

Wypełnij ankietę na temat swoich planów zawodowych: otrzymasz darmowy przewodnik „Ace your case – Rozmowa kwalifikacyjna” (konkretne przykłady pytań oraz analiza dobrych i złych odpowiedzi krok po kroku).

Ponieważ studenci Szkoły Głównej Handlowej są wysoko cenieni przez pracodawców, wasza opinia jest niezmiernie ważnym źródłem informacji. Najlepsze przedsiębiorstwa, włączając firmę, w której być może zaczniesz swoją karierę zawodową, tworzą swoje strategie rekrutacyjne na podstawie tego badania. Wypełnienie badania i podzielenie się tym, co sądzisz o sposobach rekrutacji i pracodawcach, pomoże więc tobie, pracodawcom i twoim kolegom.

Ankieta jest w pełni anonimowa. 

W dowód wdzięczności za poświęcony na badanie czas otrzymasz bezpłatną wersję elektroniczną przewodnika „Ace your case – Rozmowa kwalifikacyjna” (normalna cena - 15 EUR) – do ściągnięcia na ostatniej stronie badania. 

Ponadto każdy student wypełniający ankietę ma szansę na stypendium w wysokości 1000 Euro. Wśród uczestników badania zostaną rozlosowane również: kurs nurkowania, skok na bungee, lot motolotnią, kursy językowe, torby na laptopy, książki, podręczniki i wiele innych nagród. 

Wypowiedz się tutaj: http://survey.confirmit.com/wix/p1050919169.aspx?reid=20 

Odwiedź nas też na facebook`u, żeby dowiedzieć się, kto wygrał. 

To twoje życie, twoja przyszłość, twój świat! 

 

Zespół Universum i Kariera.com.pl