Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Badanie dotyczące dialogu i współpracy między uczelniami a przedsiębiorstwami

Badanie dotyczące dialogu i współpracy między uczelniami a przedsiębiorstwami

Komisja Europejska opracowała ważną inicjatywę, mającą na celu wsparcie i rozwój lepszego dialogu oraz bliższej współpracy między ośrodkami szkolnictwa wyższego a przedsiębiorstwami.

http://ec.europa.eu/education/higher-education/doc1261_en.htm).

Rozpoczęliśmy realizację obszernego międzynarodowego badania, które ma umożliwić lepsze zrozumienie sytuacji w zakresie współpracy między uczelniami i przedsiębiorstwami w różnych państwach członkowskich i regionach Europy. Jest to najbardziej rozległe badanie prowadzone kiedykolwiek w Europie w tym zakresie, obejmujące zasięgiem ponad 3500 uczelni. Pomoże ono kształtować naszą postawę wobec doskonalenia przyszłej współpracy między środowiskami akademickimi i organizacjami prywatnymi.

Chcielibyśmy poznać Państwa opinie i zdanie na temat wyzwań związanych ze współpracą między uczelniami a przedsiębiorstwami.

Wypełnienie ankiety nie zajmie więcej niż 20 minut. Wszystkie odpowiedzi pozostaną anonimowe i będą poddane jedynie analizie statystycznej. Prosimy o wypełnienie ankiety do dnia 11/04/2011.

Ankieta online dostępna jest w wielu różnych językach Unii Europejskiej.

Ankieta znajduje się tutaj: http://www.ub-cooperation.eu

Badanie zakończy się powodzeniem tylko przy Państwa udziale. W imieniu Komisji Europejskiej chciałbym Państwu z góry podziękować za Państwa bezcenne wsparcie.