Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Konkurs Ace Manager 2014

Konkurs Ace Manager 2014

Ace Manager, gra biznesowa on-line, utworzona przez ekspertów BNP Paribas dla studentów z całego świata, powraca w swojej kolejnej, nowej edycji, Ace Manager 2014.

Mamy już ponad 14500 zarejestrowanych studentów z całego świata i spodziewamy się ich jeszcze więcej!

Podejmij wyzywanie, już teraz zarejestruj się na:  www.acemanager.bnpparibas.com. Jeśli jesteś zarejestrowany, po prostu podziel się tą informacją na Facebooku i przekaż informację o wydarzeniu znajomym.

6-ta edycja Ace Managera składa się z siedmiu biznesowych przypadków, opisanych przez ekspertów BNP Paribas i odnoszących się do 3 głównych obszarów biznesowych Grupy BNP Paribas: Corporate & Investment Banking, Investment Solutions i Retail Banking.

Poprzez współzawodnictwo w ekscytującej grze z wciągającym scenariuszem i intrygującymi postaciami, masz szansę wzbogacenia Twojej wiedzy w zakresie finansów i bankowości, jak również marketingu i zarządzania

Ace Manger jest nowym sposobem poznania biznesu!

 Podejmij wyzwanie i przyłącz się do Międzynarodowej Społeczności Ace Managera! Wystarczy, że zarejestrujesz drużynę na stronie internetowej konkursu do 10.04.2014 r. Trzy drużyny z największą liczbą punktów spotkają się w maju 2014 roku w wielkim finale. Drużyna, która w ocenie jury – ekspertów BNP Paribas – najlepiej poradzi sobie z ostatnim zadaniem, otrzyma nagrodę w wysokości 6 tys. euro. Druga i trzecia w kolejności drużyna zostanie nagrodzona kwotami odpowiednio: 3 tys. i 1,5 tys. euro. Dla trzech najlepszych drużyn przewidziane są również fascynujące staże oraz bilety na turnieje tenisowe sponsorowane przez BNP Paribas.

Udział w konkursie Ace Manager jest ważną informacją  w Twoim CV!

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa z informacją o rankingu, co stanowi istotną informację, wartą umieszczenia w Twoim CV.

Pozwól, aby Twoje mocne kompetencje i motywacja, potwierdzone uczestnictwem w konkursie Ace Manage, mogły zostać zauważone przez potencjalnych pracodawców.

Odwiedź stronę www.acemanager.bnpparibas.com

i zarejestruj się.

 

 Rejestracja do gry potrwa jeszcze do 10.04.2014.

 

Wielka 3-tygodniowa przygoda zaczyna się już 17 kwietnia 2014 r.

Przyłącz się do społeczności Ace Managera na Facebooku i polub naszą stronę! Mamy prawie 35 000 fanów!

Przyłącz się do nas na: www.facebook.com/BNPParibas.AceManager.