Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Absolwencie, wypełnij ankietę o przebiegu kariery zawodowej i wygraj interaktywnego e-booka!

Absolwencie, wypełnij ankietę o przebiegu kariery zawodowej i wygraj interaktywnego e-booka!

Podziel się z nami informacją o Twoim życiu zawodowym i wygraj jeden z 50 interaktywnych e-booków pt. Utrzymaj równowagę w swoim życiu!

  • Czy wiesz, że rzetelna informacja o przebiegu kariery zawodowej naszych absolwentów pozwala nam na skierowanie właściwej oferty pracy, praktyk i współpracy do tych studentów i absolwentów, którzy są zainteresowani nawiązaniem kontaktów biznesowych?
  • Czy wiesz, że dzięki odpowiedziom na naszą ankietę możemy uzyskać obraz Waszych ścieżek karier, pokazać w jakich branżach pracujecie, czy jesteście zadowoleni z zajmowanego stanowiska, ile czasu zajęło Wam znalezienie pierwszej i kolejnej pracy, jakie kompetencje zdobyliście w SGH, a czego dodatkowo musieliście się nauczyć? Możemy też dowiedzieć się, czy jesteście zadowoleni ze studiów, czy spełniły się Wasze oczekiwania związane z Uczelnią i studiami, czy ponownie wybralibyście SGH i kierunek, który tu ukończyliście. Co szczególnie ceniliście sobie podczas studiów, a co Waszym zdaniem należałoby zmienić, by ułatwić Wam poruszanie się na rynku pracy?
  • Czy wiesz, że informacje, które zbierzemy będą cenną wskazówką dla kolejnego pokolenia kandydatów na studia i studentów, którzy zastanawiają się, czy warto kształcić się w SGH? Dzięki przykładom Waszych ścieżek karier dowiedzą się, który kierunek da im szansę na zatrudnienie zgodne z ich ambicjami i zainteresowaniami.
  • Czy wiesz, że wszystkie opinie wykorzystamy do doskonalenia programu studiów oraz dostosowania go do potrzeb Waszych i rynku pracy?
  • Czy wiesz, że tylko wysoki odsetek odpowiedzi daje nam szansę na stworzenie wiarygodnego obrazu Waszych kompetencji i przekonania pracodawców, że dyplom naszej Uczelni jest wiele wart?

Wiemy, że sukces w biznesie łączy się często ze stresem. Dlatego mamy dla Was coś specjalnego. Wśród osób, które do 15 października br. wypełnią ankietę i podadzą swój adres e-mail, rozlosujemy interaktywne książki „Utrzymaj równowagę w swoim życiu!

Nie zwlekaj i już dzisiaj wypełnij ankietę dostępną na stronie: www.sgh.waw.pl/monitorowanie
Jeśli wypełniłeś już tę ankietę w tym roku, nie rób tego ponownie.

Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy wysyłać na adres bminki@sgh.waw.pl

Gwarantujemy anonimowość badania.