Niedziela, 20 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Absolwencie, wypełnij ankietę i pomóż stworzyć kurs doszkalający dot. wdrażania innowacji!

Absolwencie, wypełnij ankietę i pomóż stworzyć kurs doszkalający dot. wdrażania innowacji!

Instytut Gospodarki Światowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie bierze udział w projekcie międzynarodowym finansowanym przez Komisję Europejską pt. „Stimulating Learning for Idea-to-Market (SLIM)”, realizowanym w latach 2012–2014 w ramach programu UE „Leonardo da Vinci – Transfer of Innovation”.

Koordynatorem projektu jest The Manchester Metropolitan University z Wielkiej Brytanii, a udział biorą w nim także partnerzy z Belgii i Chorwacji. Kluczowym rezultatem projektu będzie opracowanie kursu dokształcającego dotyczącego wdrażania innowacji oraz nieodpłatne udostępnienie go zainteresowanym przedsiębiorcom za pośrednictwem Internetu. W celu jak najlepszego dopasowania przygotowywanego kursu do potrzeb firm, w projekcie przewiduje się przeprowadzenie badań ankietowych małych i średnich przedsiębiorstw. W związku z powyższym, zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w dotarciu do małych i średnich przedsiębiorstw w Państwa regionie, abyśmy mogli dowiedzieć się, jakie są ich potrzeby w zakresie wiedzy na temat wdrażania innowacji. Będziemy wdzięczni za rozesłanie do  przedsiębiorstw współpracujących z Państwa organizacją linku do ankiety, z prośbą o jej wypełnienie on-line. Ankieta jest anonimowa, ale te firmy, które byłyby zainteresowane udziałem w bezpłatnym szkoleniu proszone są o podanie adresu e-mailowego do kontaktu, nie jest to jednak obowiązkowe.

Ankietę można wypełnić wchodząc na następującą stronę internetową, co zajmuje zaledwie 10 minut:

https://docs.google.com/forms/d/1UKufAixtRZcQVLeqJcDDwSDZ_KfigqNvUlkOSdAAMMA/viewform?pli=1

Uzyskane informacje przyczynią się do wypełniania luki między podażą i popytem na wiedzę, umiejętności i kompetencje, w szczególności przez zapewnienie większego stopnia komercjalizacji pomysłów w innowacyjnych produktach i usługach. Będzie to służyło wspieraniu innowacyjności w Państwa regionie.

Z poważaniem,

prof. dr hab. Marzenna Anna Weresa
Dyrektor Instytutu Gospodarki Światowe
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie