Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

„Akademicki Mistrz Innowacyjności” – konkurs na najlepszą pracę magisterską

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność poinformować, iż rusza pierwsza edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską „Akademicki Mistrz Innowacyjności”. Konkurs organizowany jest w ramach projektu Klub Innowacyjnych Przedsiębiorstw realizowanego na zlecenie PARP przez konsorcjum w składzie ECORYS Polska Sp. z o.o., Polskie Towarzystwo Socjologiczne i Agencja Reklamowo-Wydawnicza A. Grzegorczyk.

Ace Manager - Polacy w Wielkim Finale!

Polska drużyna z Krakowa, o nazwie DSJ Company zajęła piąte miejsce w końcowym rankingu Ace Managera. 15 kwietnia pojadą do Paryża na Wielki Finał.

Kapitał Społeczny Młodej Inteligencji

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu prowadzonym w internetowym serwisie badawczym www.Qlabo.eu

Zaplanuj swoją karierę na wiosnę!

Zastanów się, co chciałbyś osiągnąć, gdzie pracować i ile zarabiać wypełniając 15-minutową ankietę na temat swoich planów zawodowych. Jest wiosna, to świetny czas na robienie planów. Gdzie chciałbyś zacząć swoją karierę i gdzie odbyć praktyki? Nasze pytania pomogą ci w zrobieniu planu. A przy okazji weźmiesz udział w losowaniu 1000 euro, kursu nurkowania, skoku na bungee, lotu motolotnią, wielu podręczników akademickich i kursów językowych.

Jeszcze zdążysz wystartować po kapitał na start! Konkurs „Startery Innowacji”

Jeszcze do 15 kwietnia 2010 r. przyjmowane są zgłoszenia do konkursu „Startery Innowacji”. Pomysły na nowatorski biznes można rejestrować za pośrednictwem portalu KapitalNaStartwInnowacje.pl.

Konkurs na najbardziej kreatywnego Studenta Roku – nagroda za każde zgłoszenie do końca marca 2010!

Pokaż swoją kreatywność – nakręć film, napisz artykuł, zrób zdjęcie, namaluj, narysuj, skomponuj... Wybierz dowolną formę i pokaż, w czym Polacy są najlepsi!

Kompania Inicjatyw – wygraj 6 miesięczny płatny staż

Kompania Piwowarska, lider branży piwnej w Polsce po raz kolejny wychodzi naprzeciw młodym talentom i rusza na poszukiwanie nietuzinkowych, pełnych nowych pomysłów ludzi. Już 15 marca rozpoczyna się nowy program stażowy i konkurs o nazwie „Kompania Innowacji”. Ideą konkursu jest wspieranie innowacyjności i własnej inicjatywy wśród studentów jako kompetencji szczególnie cenionych przez pracodawców.

XV EDYCJA KONKURSU "GRASZ O STAŻ"

Konkurs "Grasz o staż" przeznaczony jest dla studentów III, IV i V roku studiów, studentów III roku studiów licencjackich oraz I i II roku magisterskich studiów uzupełniających. Do udziału w nim zaproszeni są również absolwenci, którzy nie przekroczyli 30 roku życia. Nie istotny jest kierunek, rodzaj ani tryb studiów.

GLOBAL MANAGEMENT CHALLENGE

Informujemy, iż rejestracja do XI edycji konkursu Global Management Challenge rozpocznie się w już kwietniu.

Zdobądź dotację na realizację projektów!

Jeśli interesujesz się CSR i chcesz promować ideę odpowiedzialnego biznesu, a zrównoważony rozwój nie jest Ci obojętny teraz masz okazję to pokazać. Jeśli masz pomysł na projekt Liga Odpowiedzialnego Biznesu pomoże Ci go zrealizować.

Zaplanuj swoją karierę na wiosnę! 1000 euro czeka.

Zastanów się, co chciałbyś osiągnąć, gdzie pracować i ile zarabiać wypełniając 15-minutową ankietę na temat swoich planów zawodowych. Jest wiosna, już po sesji, to świetny czas na robienie planów. Gdzie chciałbyś zacząć swoją karierę i gdzie odbyć praktyki? Nasze pytania pomogą ci w zrobieniu planu.

Przeobraź polską bankowość! Weź udział w konkursie „Innowacje w bankowości” i wygraj staż oraz 10 000 zł!

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w II edycji konkursu na najbardziej nowatorskie i przyszłościowe pomysły dotyczące produktów i usług bankowych.

Odpowiedzialni CSR Case Study 2010 – czas start!

Płatny staż w organizacji pozarządowej oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe czekają na studentów i absolwentów, którzy wezmą udział w II edycji ogólnopolskiego konkursu Odpowiedzialni CSR Case Study 2010 (Odpowiedzialni Corporate Social Responsibility Case Study 2010).

Darmowy przewodnik „Ace your case – Rozmowa kwalifikacyjna”

Wypełnij ankietę na temat swoich planów zawodowych: otrzymasz darmowy przewodnik „Ace your case – Rozmowa kwalifikacyjna” (konkretne przykłady pytań oraz analiza dobrych i złych odpowiedzi krok po kroku).

Przypominamy o międzynarodowym konkursie prac magisterskich i licencjackich.

Polska Akcja Humanitarna prowadzi konkurs na najlepszą pracę magisterską i licencjacką o tematyce "rozwojowej"

REVITARE

Ogolnopolski konkurs dla studentow i młodych pracownikow naukowych na prace naukowo badawcze dotyczące rewitalizacji terenów zdegradowanych.

Twoja Perspektywa

Zapraszamy do udziału w konkursie

Międzynarodowy konkurs dla studentów Freshhh2010

W imieniu Grupy MOL zapraszamy 3-osobowe drużyny studentów do udziału w konkursie Freshhh2010 - do wygrania nagroda pieniężna oraz staż absolwencki.

Masz innowacyjny pomysł na biznes? - Pomożemy Ci go zrealizować!

Program Innovate łączy w jednym projekcie pasję, przedsiębiorczość i technologię, które pod okiem doświadczonych Partnerów dadzą owoc w postaci innowacyjnych rozwiązań i przyczynią się do stymulowania polskiej gospodarki.

Zapraszamy do wzięcia udziału w XV edycji konkursu "Grasz o staż".

187 staży i nagrody dodatkowe o łącznej wartości ponad 100 000 złotych czekają na uczestników jubileuszowej, XV edycji konkursu "Grasz o staż".