Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

Konkurs "CSR Masters - działaj z Henklem"

Konkurs "CSR Masters - działaj z Henklem"

To szansa na stworzenie i wcielenie w życie autorskiego projektu! Dzięki inicjatywie dowiecie się, jak to jest zarządzać własnym projektem CSR-owym, zyskacie nowe i przydatne w przyszłości doświadczenie, a podejmowane przez Was działania na rzecz lokalnej społeczności dadzą Wam mnóstwo satysfakcji.

Procter & Gamble CEO Challenge

The event is addressed to students from all over Europe, allowing to get to know the FMCG industry better, as well as the structures of Procter & Gamble.

Zachęcamy do udziału w badaniu Potentialpark Study 2020!

Zachęcamy do udziału w badaniu Potentialpark Study 2020!

We know that searching for jobs may be easy, but finding the right one is not a walk in the park. By sharing your thoughts in our study, you are shaping the future of recruitment!

Trwa rekrutacja do #DealAcademy

Chcesz nabyć unikalną wiedzę na temat transakcji fuzji i przejęć i poszerzyć ją o zagadnienia spoza kierunku Twoich studiów? Deal Academy to wspólna inicjatywa Santander Bank Polska oraz Baker McKenzie skierowana do studentów i absolwentów prawa i ekonomii.

Zainwestuj w siebie! Ruszyła nowa odsłona konkursów EY!

Zainwestuj w siebie! Ruszyła nowa odsłona konkursów EY!

Jak co roku konkursy EY to okazja do zdobycia unikalnego doświadczenia i szansa na sprawdzenie się w roli doradcy podatkowego bądź transakcyjnego w prawdziwych biznesowych sytuacjach. Do tego atrakcyjne nagrody – nawet 30.000 PLN, kariera w firmie doradczej EY i wiele innych.

Zachęcamy do udziału w konkursie „25 under 25”!

To wspólna inicjatywa magazynu „Forbes” oraz warszawskiego biura McKinsey & Company. Celem projektu jest wyłonienie 25 młodych i ambitnych osób, które chcą zmienić społeczno-gospodarcze oblicze Polski.

Creative Shock 2019, an international social business case competition

Creative Shock 2019, an international social business case competition

Last year Creative Shock attracted 1741 participants from 101 countries. We want to continue growing and spreading the word about social business. In order for that to happen, we need more students to engage!

Uwaga, uwaga! Ogłaszamy #challengePZU!

Uwaga, uwaga! Ogłaszamy #challengePZU!

Znasz Java i SQL, masz ochotę na świetną zabawę, a do tego marzy Ci się możliwość rozwoju kariery w jednym z największych zespołów IT w Polsce?

Konkurs na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską lub magisterską z zakresu tworzyw sztucznych

Konkurs na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską lub magisterską z zakresu tworzyw sztucznych

Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych ogłasza konkurs z zakresu tworzyw sztucznych. Termin nadsyłania prac upływa z dniem 30 września 2019 r.

"PROJEKTOR - wolontariat studencki" - Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w programie!

"PROJEKTOR - wolontariat studencki" - Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w programie!

PROJEKTOR to program, który daje studentom możliwość rozwoju poprzez prowadzenie zajęć oraz warsztatów dla dzieci ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych w całym kraju. W PROJEKTORze studenci zdobywają cenne umiejętności, a jednocześnie dają dzieciom szansę na znalezienie własnych pasji.

LOT nagrodzi najlepsze prace dyplomowe o lotnictwie

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłaszają pierwszą edycję konkursu na pracę dyplomową z zakresu lotnictwa pasażerskiego i transportu cargo. Konkurs jest skierowany do absolwentów wszystkich uczelni studiów I i II stopnia. Do wygrania nagrody pieniężne, bilety lotnicze i płatne staże u narodowego przewoźnika. Celem akcji jest promowanie w środowisku akademickim lotnictwa, jako branży z dużą dynamiką wzrostu oraz potencjałem do rozpoczęcia i rozwoju kariery w wielu obszarach zawodowych.

Startup Pitch Event

Austriacki Think Tank i akcelerator dla start-upów, firma myWorld 360 Innovation Lab GmbH, zaprasza na konkurs dla startupów - Startup Pitch Event - który odbędzie się 10 lipca 2019 na terenie kampusu Google w Warszawie. Do konkursu przystąpi 10 wyselekcjonowanych start-upów, z których 5 najlepszych zostanie zaproszonych do udziału w programie akceleracyjnym firmy "360° in 360 Days“.

Zagraj o staż w szwajcarskiej firmie!

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w VII edycji konkursu na prace dyplomowe „Od teorii do praktyki”.

Konkurs Jubileuszowy Banku BNP Paribas na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką

Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką na temat rozwoju rolnictwa i przetwórstwa rolno-spożywczego!

Startuj z Mazowsza!

Startuj z Mazowsza!

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą na terenie województwa mazowieckiego nie dłużej niż 3 lata, a Twoja firma tworzy innowacyjne produkty i usługi - ten konkurs jest dla Ciebie!

Załóż i rozwiń swój startup w ramach Warsaw-Reno Startup Lab!

Studencie, absolwencie SGH, zgłoś się w do startupowego konkursu i wygraj atrakcyjne nagrody. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26 maja!

Is your mobile secure?

Market Strategy Challenge to wyzwanie przygotowane przez zespół Samsung specjalnie dla studentów SGH. Zmierz się z prawdziwym problemem biznesowym i spróbuj swoich sił w przygotowaniu planu wprowadzenia nowego produktu na rynek Polski.

EY NextWave Data Science Challenge

EY NextWave Data Science Challenge

Zapraszamy do udziału w EY NextWave Data Science Challenge – globalnym konkursie dla studentów zainteresowanych #DataScience.

25 kwietnia zapraszamy na SGH Samsung Day

Interesuje Cię temat cyberbezpieczeństwa? Weź udział w konkursie biznesowym, popisz się swoim pomysłem i wygraj smartfon Galaxy S10! 25 kwietnia zapraszamy na SGH Samsung Day!

EY oraz Science4Football prezentują StartUp Challenge

EY oraz Science4Football prezentują StartUp Challenge

To konkurs na innowacje, które adresują potrzeby świata sportu np. w zakresie przygotowania fizycznego, motoryki, regeneracji lub odżywiania.