Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

BEST – Business & Entrepreneurship Support Training

Studentki i doktorantki rozważające założenie własnej firmy zapraszamy do udziału w programie Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet.

Konkurs CodersTrust Polska

Dwóch najlepszych uczestników kursu próbnego otrzyma pełne, półroczne szkolenie.

Appathon by UniCredit - konkurs dla deweloperów i startupów

W konkursie mogą wziąć udział deweloperzy i start-upy.

Konkurs na najlepszą pracę doktorską, magisterską i licencjacką

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. ogłasza konkurs o nagrodę Prezesa Zarządu GPW na najlepszą pracę doktorską, magisterską i licencjacką na temat rynku kapitałowego.

Zgłoś się do rankingu najbardziej dynamicznych firm e-commerce!

O tytuł e-Gazeli Biznesu może ubiegać każda firma zajmująca się handlem w internecie,która w latach 2014-15 odnotowała wzrost przychodów ze sprzedaży i zysk w 2015 r.

Akcelerator Space3ac

Nabór do programu - aplikacje zgłaszać można tylko do 20 czerwca przez stronę www.space3.ac.

Płatne staże w Parlamencie Europejskim dla studentów

Ruszył konkurs EuroStaż, w którym do wygrania jest 16 płatnych staży w Parlamencie Europejskim, 32 wyjazdy studyjne i 300 dodatkowych nagród.

MasCupon Challenge

MasCupon is launching the MasCupon Challenge to find the brightest and best young talent from around the globe to help us take our vision of online discounts and offers to new horizons.

Znasz języki obce? Wygraj kamerę w konkursie Accenture!

Weź udział w konkursie na Facebooku i sprawdź na ile znasz najbardziej popularne języki obce: niemiecki, francuski, włoski i hiszpański!

Berlin Startup Calling 2016 Idea Contest

Visual Meta GmbH, twórca serwisu ShopAlike.pl, daje Ci niepowtarzalną szansę, by Twoje marzenia stały się rzeczywistością.

IX edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

V edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę doktorską oraz najlepsze osiągnięcia naukowe, na podstawie których przyznaje się stopień doktora habilitowanego.

Konkurs „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą konkurencyjności Polski X edycja 2016

Tematem Konkursu jest zdolność konkurencyjna kraju, jego wyzwania rozwojowe, innowacyjność i przedsiębiorczość oraz promocja Polski w kraju i na świecie.

Konkurs "Young Code Architects"

Weź udział w konkursie i wygraj płatny staż w Dziale Produkcji Oprogramowania! Young Code Architects to cykliczny konkurs dla programistów organizowany przez firmę Streamsoft.

Project Management Challenge

Project Management Challenge to jedyny w swoim rodzaju ogólnopolski konkurs, mający na celu rozpowszechnianie wiedzy z dziedziny Zarządzania Projektami.

Konkurs "Ikar jakości"

Do 30 października studenci i absolwenci mogą wziąć udział w ogólnopolskim konkursie Ikar jakości im. prof. Romualda Kolmana na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą tematu zarządzania.

Trwają poszukiwania najlepszego studenta w Polsce - konkurs "Studencki Nobel"

Do 24 kwietnia trwają poszukiwania najlepszego studenta w Polsce. Właśnie do tego dnia trwają zgłoszenia do konkursu "Studencki Nobel", organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.

Start-up w cenie: 50 000 euro oraz wsparcie biznesowe od firmy Bayer dla każdej zwycięskiej firmy

Masz pomysł na innowacyjny projekt w zakresie zdrowia, ale nie wiesz jak go zrealizować? Interesują Cię nowe technologie? Jeśli na oba powyższe pytania odpowiedziałaś/eś „tak”, zgłoś się do programu Bayer Grants4Apps.

BUSINESS CASE COMPETITION - Zaplanuj zwycięską strategię i poleć do biura Nielsena poza Polską walczyć o nagrodę główną

Jesteś gotowy na nowe wyzwanie? Weź udział w V Europejskiej Edycji Nielsen Business Case Competition i poleć do biura Nielsena za granicą, aby walczyć o tygodniowy wyjazd do biura Nielsena poza Polską.

15. Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS!

DPS Software ogłasza piętnastą już edycję największego i najbardziej prestiżowego konkursu projektowego dla studentów. Interesujesz się projektowaniem 3D? Piszesz pracę dyplomową w której wykorzystujesz SOLIDWORKS?