Wtorek, 29 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / 3. edycja konkursu S3KTOR rozpoczęta!

3. edycja konkursu S3KTOR rozpoczęta!

Jakie inicjatywy pozarządowe były najlepsze w 2012 roku? Gry terenowe, turnieje sportowe, pikniki sąsiedzkie, akcje charytatywne, zajęcia kulturalne czy może jakieś inne?

Do 11 marca 2013 roku każdy może zgłosić inicjatywę pozarządową do konkursu na najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową 2012 roku S3KTOR, organizowanego przez m.st. Warszawę.

Zgłoszenie inicjatywy jest bardzo proste – wystarczy wypełnić krótki formularz znajdujący się na stronie http://ngo.um.warszawa.pl/s3ktor.

Główną ideą konkursu jest wyróżnienie najlepszych inicjatyw pozarządowych minionego roku, jak również pokazanie mieszkańcom Warszawy potencjału, jaki niesie stołeczny III sektor.

Szczegółowe informacje o konkursie S3KTOR 2012 znajdują się na stronie www.ngo.um.warszawa.pl/konkurs-s3ktor/s3ktor-2012 oraz profilu facebookowym www.facebook.com/Konkurs.S3KTOR.

W zeszłorocznej edycji zgłoszono prawie 170 projektów a w głosowaniu mieszkańców wzięło udział prawie 7500 mieszkańców, wyniki te mówią same za siebie, nie bądź obojętny i zgłoś ciekawy projekt do konkursu.

Zapraszamy również do zapoznania się z opisem zwycięskich inicjatyw poprzedniej edycji konkursu S3KTOR www.ngo.um.warszawa.pl/sites/ngo2.um.warszawa.pl/files/zalaczniki/artykuly/katalog_wystawy_s3ktor_2011.pdf.

POBIERZ PLAKAT

POBIERZ FILM