Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / „Bazy danych – podstawy projektowania relacyjnych baz danych” – bezpłatny kurs

„Bazy danych – podstawy projektowania relacyjnych baz danych” – bezpłatny kurs

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile czasu spędzasz szukając książki na półkach swojej biblioteczki? A może zdarzyło Ci się, że musiałeś zrobić zestawienie z danych umieszczonych w kilku arkuszach kalkulacyjnych?

Z powodu wzrostu ilości informacji, którymi operujemy, w dzisiejszym świecie trudno obejść się bez baz danych. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym umiejętność wykorzystania możliwości nowej technologii dla gromadzenia, przetwarzania i udostępniania informacji może znacznie usprawnić naszą pracę. Jeżeli chcesz wykonać pierwszy krok i nauczyć się, jak zaprojektować bazę danych, zapisz się na bezpłatny kurs z „Projektowania baz danych” - pierwszy kurs dotyczący baz danych oparty o nauczanie łamigłówkowe.

Rekrutacja trwa od 21.01.2014 r. do 03.02.2014 r. Zapraszamy osoby, które ukończyły kierunki humanistyczne i społeczne oraz nie przekroczyły 34 roku życia.

Kurs pobierzesz na smartfona, tablet lub komputer stacjonarny. Nabyte umiejętności wykorzystasz w aktualnej pracy zawodowej lub wzbogacisz swoje CV w poszukiwaniu nowej.

Masz niepowtarzalną okazję:

  • Nieodpłatnie ukończyć kurs i otrzymać certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności
  • Wziąć udział w rekrutacji do grupy, która dodatkowo zostanie objęta wsparciem doradców zawodowych
  • Zadać dodatkowe pytania specjalistom PJWSTK


Formularz rekrutacyjny 

 

Regulamin rekrutacji znajduje się na stronie projektu (zakładka: "Rekrutacja")

Rekrutacja prowadzona jest za pośrednictwem profilu facebookowego projektu.

 

Kursy powstają w ramach projektu „Łamigłówki dla Nomada – metoda uczenia przez całe życie na miarę XXI wieku” prowadzonego przez Polsko-Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.