Piątek, 2 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / 15. Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS!

15. Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS!

DPS Software ogłasza piętnastą już edycję największego i najbardziej prestiżowego konkursu projektowego dla studentów. Interesujesz się projektowaniem 3D? Piszesz pracę dyplomową w której wykorzystujesz SOLIDWORKS?

 Weź udział w konkursie i zgarnij cenne nagrody ! Do wygrania manipulatory i myszki od 3DConnexion, licencje i szkolenia  SOLIDWORKS, praktyki w DPS Software. Nagroda główna to Drukarka 3D Spire od MONKEYFAB! Już dziś zacznij projektować, bo może to właśnie TY wydrukujesz swój model na własnej drukarce 3D!

 

·         Każdemu uczestnikowi zapewniamy legalną licencję oprogramowania SOLIDWORKS Engineering Kit. Licencja jest ważna przez cały czas trwania konkursu

·         Termin zgłaszania prac: 31 sierpnia 2016

·         Termin nadsyłania prac: 15 września 2016

 

Studencki Konkurs Projektowy znany jest na całym świecie, a informacje o nim publikowane są wielu portalach, blogach czy fanpage’ach. Zwycięskie projekty były pokazywane również na corocznej międzynarodowej konferencji „SOLIDWORKS World” organizowanej przez SOLIDWORKS Corp. Udział w konkursie, zajęcie czołowego miejsca jest mocnym punktem w CV uczestnika poszukującego pracy po zakończeniu szkoły lub studiów.

 

Sprawdź szczegóły:

http://www.dps-software.pl/edukacja-cad-cam/studencki-konkurs-projektowy-solidworks/

 

Obejrzyj film:

https://youtu.be/Atr8a8UoE1k

 

#naucz się SOLIDWORKS jak nikt inny

#stań się rozpoznawalny na rynku pracy

#podejmij wyzwanie – zgarnij drukarkę

#zainwestuj swój czas w swoje umiejętności

#uwolnij wyobraźnię