Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

Podejmij wyzwanie i wygraj płatny staż!

Agencja marketingowa NPROFIT zaprasza do udziału w konkursie stażowym wszystkich studentów zainteresowanych pozycjonowaniem oraz reklamą sponsorowaną, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.

Zainteresowany ITP – International Talent Programme?

Zainteresowany ITP – International Talent Programme?

Nie aplikuj w ciemno, poznaj aktualnych uczestników Programu i zapytaj ich o szczegóły!

International Talent Programme w ING Banku Śląskim

Przygoda i wyzwanie – tak w dwóch słowach opisują program talentowy w ING Banku Śląskim jego uczestnicy. Program #ITP – International Talent Programme to zbieranie doświadczeń podczas rotacji krajowych i zagranicznych, a wszystko po to, aby znając już bank, produkty, branże i dziedziny, świadomie wybrać swoją drogę.

Ministerstwo Finansów zaprasza do udziału w VII edycji konkursu „Podatkowi Liderzy”

Nagrodą w Konkursie jest płatny staż w Ministerstwie Finansów. Zadaniem stażystów będzie wspieranie zespołu pracującego nad ustawami uszczelniającymi polskie prawo podatkowe.

Dołącz do Młodzieżowej Rady Klimatycznej

Rusza nabór do Młodzieżowej Rady Klimatycznej przy Ministerstwie Klimatu. Do jej zadań należeć będzie wyrażanie opinii w zakresie spraw objętych działami administracji rządowej klimat i energia, a w szczególności przedstawianie opinii na temat planowanych zmian polityki, strategii i zmian legislacyjnych, w tym propozycji rozwiązań.

Rusza konkurs Tax’n’You 2020

Rusza konkurs Tax’n’You 2020

KPMG rozpoczyna rejestrację do corocznego konkursu wiedzy z zakresu doradztwa podatkowego, który pozwala skonfrontować wiedzę akademicką o prawie podatkowym z wymaganiami, jakie obecnie stawia rynek przed nowoczesnym doradcą podatkowym.

Zgłoszenia do V edycji konkursu dla studentów Audit OdyssEY wciąż trwają!

Zgłoszenia do V edycji konkursu dla studentów Audit OdyssEY wciąż trwają!

To idealna okazja do tego, by bez wychodzenia z domu sprawdzić, jak w praktyce wygląda zawód audytora i czym jest badanie sprawozdań finansowych spółek.

NanoShadow - fabularna gra rekrutacyjna

NanoShadow - fabularna gra rekrutacyjna

Już jest! PwC zaprasza do udziału w kolejnej edycji fabularnej gry rekrutacyjnej NanoShadow! Jeśli myślisz o karierze Konsultanta w Audycie, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Konkurs na abstrakt "Dokąd prowadzą zmiany w prawie podatkowym?"

Koło Naukowe Prawa Podatkowego Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim serdecznie zaprasza do udziału w konkursie, organizowanym w ramach XIV Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego.

Weź udział w programie Woman that matters!

Weź udział w programie Woman that matters!

Woman that matters to inicjatywa łącząca studentki ostatnich lat studiów i liderki Deloitte. Jej celem jest wsparcie rozwoju studentek oraz pomoc w świadomym planowaniu i realizowaniu własnej drogi zawodowej przez młode kobiety rozpoczynające karierę zawodową. Jest to przestrzeń do wymiany doświadczeń, inspiracji oraz budowania sieci kontaktów biznesowych.

L’Oréal Brandstorm 2020

L’Oréal Brandstorm 2020

Ruszyła kolejna edycja międzynarodowego konkursu dla studentów z Polski i Krajów Bałtyckich. Tym razem studenci zmierzą się z wyzwaniem nie tylko biznesowym, ale przede wszystkim ekologicznym, które dotyka każdego z nas!

Rejestracja na MIT Professional Education – Leading Digital Transformation otwarta!

Aż 2500 młodych osób z 14 państw weźmie udział w przeprowadzonym przez ekspertów szkoleniu z innowacji i transformacji cyfrowej, a najlepsi z nich dostaną możliwość pracy w Santander Bank Polska!

Wystartowała III edycja programu mentoringowego Data Talent Lab!

Wystartowała III edycja programu mentoringowego Data Talent Lab!

Jeśli jesteś studentem II lub III roku studiów, interesuje Cię tematyka data science i zależy Ci na zdobyciu pierwszego doświadczenia - sprawdź ofertę PwC Polska.

Konkurs "CSR Masters - działaj z Henklem"

Konkurs "CSR Masters - działaj z Henklem"

To szansa na stworzenie i wcielenie w życie autorskiego projektu! Dzięki inicjatywie dowiecie się, jak to jest zarządzać własnym projektem CSR-owym, zyskacie nowe i przydatne w przyszłości doświadczenie, a podejmowane przez Was działania na rzecz lokalnej społeczności dadzą Wam mnóstwo satysfakcji.

Procter & Gamble CEO Challenge

The event is addressed to students from all over Europe, allowing to get to know the FMCG industry better, as well as the structures of Procter & Gamble.

Zachęcamy do udziału w badaniu Potentialpark Study 2020!

Zachęcamy do udziału w badaniu Potentialpark Study 2020!

We know that searching for jobs may be easy, but finding the right one is not a walk in the park. By sharing your thoughts in our study, you are shaping the future of recruitment!

Trwa rekrutacja do #DealAcademy

Chcesz nabyć unikalną wiedzę na temat transakcji fuzji i przejęć i poszerzyć ją o zagadnienia spoza kierunku Twoich studiów? Deal Academy to wspólna inicjatywa Santander Bank Polska oraz Baker McKenzie skierowana do studentów i absolwentów prawa i ekonomii.

Zainwestuj w siebie! Ruszyła nowa odsłona konkursów EY!

Zainwestuj w siebie! Ruszyła nowa odsłona konkursów EY!

Jak co roku konkursy EY to okazja do zdobycia unikalnego doświadczenia i szansa na sprawdzenie się w roli doradcy podatkowego bądź transakcyjnego w prawdziwych biznesowych sytuacjach. Do tego atrakcyjne nagrody – nawet 30.000 PLN, kariera w firmie doradczej EY i wiele innych.

Zachęcamy do udziału w konkursie „25 under 25”!

To wspólna inicjatywa magazynu „Forbes” oraz warszawskiego biura McKinsey & Company. Celem projektu jest wyłonienie 25 młodych i ambitnych osób, które chcą zmienić społeczno-gospodarcze oblicze Polski.

Creative Shock 2019, an international social business case competition

Creative Shock 2019, an international social business case competition

Last year Creative Shock attracted 1741 participants from 101 countries. We want to continue growing and spreading the word about social business. In order for that to happen, we need more students to engage!

Następne 20 pozycji 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ... 31