Sections

Personal tools

Fabryka Nauki

Założeniem projektu jest nawiązanie współpracy sfery nauki i biznesu i zainteresowanie szkół wyższych rozwojem działalności gospodarczej przez studentów i absolwentów oraz promowanie idei przedsiębiorczości środowisk akademickich.

Głównym celem kampanii jest zwiększenie zainteresowania i dostarczenie informacji nt powstawania nowych firm spin off i spin out wśród studentów, absolwentów i pracowników akademickich na terenie Mazowsza poprzez promocję przedsiębiorczości i szerzenia postaw przedsiębiorczych w społeczeństwie. Własna firma stwarza szansę na realizację własnej ścieżki kariery i indywidualnego rozwoju zawodowego. Dla wielu, samodzielnie prowadzony biznes, to również szansa na niezależne działania oraz realizację wymarzonych planów. Mamy nadzieję, że projekt "Fabryka Nauki" przyczyni się do promowania podejmowania działalności gospodarczej w oparciu o związek uczelni wyższych i przemysłu oraz przełamywania stereotypów dotyczących przedsiębiorczości młodych kobiet i mężczyzn. Głównym działaniem w ramach projektu jest produkcja cyklu 30 reportaży , a następnie ich emisja w TVP Warszawa . Reportaże przybliżą ideę przedsiębiorczości poprzez wskazanie dobrych wzorców i przekazanie niezbędnych informacji na temat prowadzenia działalności gospodarczej.

Reportaże emitowane są na antenie TVP od września 2012 w każdą środę o godz. 19.00,
do obejrzenia których serdecznie zapraszamy.

W naszej kampanii informacyjno - promocyjnej wykorzystujemy także inne, skuteczne narzędzia marketingowe m.in.: reklamę w prasie branżowej, , portal Onet.pl, stronę internetową i szerokie działania PR. 

Zapraszamy na stronę projektu "Fabryka Nauki"www.gate.com.pl/fabrykanauki, gdzie można obejrzeć wszystkie zrealizowane dotąd reportaże.

Szczególnie polecamy obejrzenie reportaży związanych z działalnością studentów i absolwentów Szkoły Głównej Handlowej: