Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Własna działalność gospodarcza / Przydatne informacje / Akcja "Wsparcie na starcie" - bezpłatna pomoc prawna dla mazowieckich przedsiębiorców

Akcja "Wsparcie na starcie" - bezpłatna pomoc prawna dla mazowieckich przedsiębiorców

Pod hasłem „Wsparcie na starcie” startuje akcja mająca na celu wspieranie rozwoju przedsiębiorczości na terenie Mazowsza. Od 2. do 6. grudnia firma Availo będzie bezpłatnie świadczyć profesjonalną pomoc prawną dla przedsiębiorców planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Akcja obejmie również firmy już funkcjonujące na rynku, które zostały założone po 1. września 2013 roku.

Zakładanie działalności gospodarczej to wyjątkowo ważny czas w życiu każdej firmy. Brak doświadczenia wielu przedsiębiorców powoduje zwiększone ryzyko popełnienia błędów natury prawnej, co może powodować przykre konsekwencje. Wybranie odpowiedniej formy działalności czy napisanie umów tak, aby zabezpieczały firmę na każdą okoliczność jest dla nich trudnym zadaniem. Bez profesjonalnego doradztwa prawnego niemal niemożliwym. Tylko kogo na nie stać?

Nie jest tajemnicą, że w początkach funkcjonowania przedsiębiorstw ich budżet jest bardzo ograniczony. Liczy się każdy grosz. Availo znając potrzeby polskich przedsiębiorców wychodzi z inicjatywą pod hasłem „Wsparcie na starcie”, która pomoże przedsiębiorcom z Mazowsza pokonać trudności w zakładaniu firmy. Pod numerem 22 22 80 800 każdy z nich będzie miał możliwość uzyskania bezpłatnej porady prawnej. Prawnicy Availo wspomogą również firmy opracowując na ich potrzeby umowę lub pismo urzędowe. Akcja trwa od 2. do 6. grudnia. Szczegółowy zakres usług dostępny na www.availo.pl.

 

O Availo Prawo Direct

Firma Availo powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie społeczne w Polsce. Jej misją jest zwiększanie dostępu do profesjonalnej pomocy prawnej poprzez pokonywanie barier, na jakie natrafiają obywatele naszego kraju. Availo jest pierwszą na polskim rynku firmą prawniczą oferującą usługi prawne w innowacyjnej formie „direct”.

Oznacza to, że jej klienci otrzymują w pełni profesjonalną pomoc prawną świadczoną drogą telefoniczną lub mailową. Dzięki zastosowaniu najnowszych narzędzi telekomunikacyjnych oraz informatycznych Availo daje milionom Polaków możliwość rozwiązywania swoich problemów natychmiast oraz w cenie, która przed wieloma z nich otwiera realną szansę walki o swoje prawa.

Wszystko to przy zachowaniu najwyższego profesjonalizmu świadczonych usług. Złotą zasadą firmy jest zatrudnianie wyłącznie adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Jakość usług prawnych direct została potwierdzona prestiżowym wyróżnieniem JAKOŚĆ ROKU 2013 w kategorii: Innowacja.