Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Własna działalność gospodarcza / III Kongres E(x)plory „Innowacje w przestrzeni" 27-28 kwietnia 2016 r. Wrocław

III Kongres E(x)plory „Innowacje w przestrzeni" 27-28 kwietnia 2016 r. Wrocław

Kongres E(x)plory, to miejsce, które łączy młodych innowatorów, dojrzałe startupy oraz inwestorów i biznes.
Wątkiem przewodnim III Kongresu będzie proinnowacyjna przestrzeń. Przestrzeń dalsza i bliższa. Zaczniemy od miejsca na mapie (kontynent, kraj, region, miasto), poprzez najbliższe otoczenie: budynek, miejsce do pracy. Przedstawimy miasta rozwijające się zgodnie z ideą Smart i opowiemy jakie innowacje pozwalają mieszkańcom żyć spokojniej i wygodniej. Zapytamy pracodawców w jaki sposób wspierają kreatywność i wydajność w miejscu pracy. Opowiemy o idei coworkingu i roli jaką pełni, w środowisku startupów i młodych innowatorów. III Kongres to również szansa, aby spotkać twórców i użytkowników zielonej architektury. Jak pracuje się i mieszka w budynku, który przypomina las lub zielona łąkę? Zaprezentujemy także rozwiązania startupów na rzecz proinnowacyjnej przestrzeni.
 
Kongres rozpoczniemy wykładem „Happiness at work” Alexandra Kjerulfa.
Alexander Kjerulf jest założycielem i Dyrektorem ds. Szczęścia (Chief Happiness Officer) w Woohoo inc oraz światowym ekspertem w dziedzinie poczucia szczęścia w miejscu pracy. Jest autorem wielu publikacji i prezentacji, prowadził też liczne warsztaty dotyczące tego tematu w ponad 30 krajach. Jest również autorem czterech książek, w tym bestsellera “Happy Hour is 9 to 5 – How to Love Your Job”, “Love Your Life and Kick Butt at Work”.
Serdecznie zapraszamy do udziału w III-im Kongresie E(x)plory!
 
Zapraszamy do rejestracji już dzisiaj! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.
 
Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie internetowej 
 
Do zobaczenia już w kwietniu podczas III-go Kongresu E(x)plory!
 
 Zespół Fundacji Zaawansowanych Technologii