Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Własna działalność gospodarcza / Firmy naszych absolwentów i studentów

Firmy naszych absolwentów i studentów

Firmy naszych absolwentów: Jestem Słoikiem

Firma Jestem Słoikiem zajmuje się sprzedażą koszulek oraz różnego rodzaju gadżetów, takich jak torby, kubki, itp. Wyjątkowość naszych produktów opiera się na zabawnych grafikach - poruszających temat ludności napływowej dużych miast, a zwłaszcza Warszawy, tzw. słoików i właśnie to określenie jest naszym motywem przewodnim.

Firmy naszych absolwentów: Syguła&Partnerzy

Firma Syguła&Partnerzy powstała w 2011 roku. Cechuje się innowacyjnym podejściem do kwestii finansów zarówno osobistych jak i firmowych. Gwarantem rzetelnej obsługi każdego klienta jest pełna niezależność kapitałowa i produktowa. Dzięki temu w naszej ofercie znaleźć można produkty pochodzące z ponad 50 banków, towarzystw ubezpieczeniowych, inwestycyjnych i innych instytucji finansowych.

Pomysł absolwenta SGH wśród najbardziej obiecujących startupów high-tech

Visuu - firma założona przez absolwenta Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie - znalazła się wśród 10 najbardziej obiecujących startupów high-tech z Europy Środkowej według South Moravian Innovation Centre z Brna. Pomysł na biznes to platforma obiegu dokumentów zeskanowanych smartfonem. A zaczynali od mobilnego translatora...

Firmy naszych absolwentów: Dental Travel Poland

Firma Dental Travel Poland, oferująca usługi na rynku turystyki stomatologicznej, powstała w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości w 2006 roku. Od tego czasu rozwinęliśmy zakres działalności nie tylko na turystykę stomatologiczną ale również na rynek medycyny ogólnej oraz chirurgii plastycznej.

Firmy naszych absolwentów: UBP Consulting

Firma UBP Consulting już od pięciu lat z sukcesem świadczy na rzecz wielu renomowanych firm profesjonalne usługi z zakresu doradztwa personalnego. Specjalizujemy się w rekrutacjach typu executive search na stanowiska topowe menadżerskie w obszarach sprzedaży, marketingu, finansów, operacji, HR, IT.

Firmy naszych absolwentów: Paul Piper's

Paul Piper's to firma oferująca kompleksowe rozwiązania trenerskie w pływaniu, triathlonie i treningu siłowym. W zależności od potrzeb, prowadzone przez nas zajęcia mają charakter grupowy, lub indywidualny. Stawiamy głownie na długoterminowy rozwój podopiecznych na różnym stopniu zaawansowania: od hobbystów, przez sportowych amatorów, aż do doświadczonych zawodników.

Firmy naszych absolwentów: Sunshine Profits

Sunshine Profits – firma zajmuje się profesjonalnym ułatwianiem życia osobom inwestującym na rynku metali szlachetnych za pośrednictwem specjalistycznych analiz i interaktywnych narzędzi inwestycyjnych.

Firmy naszych absolwentów: studio językowe Mentals

Kolejna firma założona przez absolwentów Szkoły Głównej Handlowej to studio językowe Mentals.

Firmy naszych absolwentów: Skarby Warszawy

Biuro Przewodników Skarby Warszawy oferuje możliwość poznania najciekawszych miejsc stolicy oraz jej specyficznego charakteru.