Niedziela, 20 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Własna działalność gospodarcza / Firmy naszych absolwentów i studentów / Firmy naszych studentów: Music School

Firmy naszych studentów: Music School

Właścicielką firmy Music School jest studentka studiów magisterskich SGH na kierunku zarządzanie (specjalizacja: marketing). Jest także absolwentką studiów licencjackich z socjologii w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. Chociaż nie posiada wykształcenia muzycznego, to uwielbia wyznaczać sobie cele i realizować je oraz budować silną markę, dlatego prowadzenie Music School jest spełnieniem jej pasji i marzeń.

Music School to szkoła muzyki dla dorosłych, w której uczymy śpiewać oraz grać na instrumentach na każdym poziomie zaawansowania, również od poziomu początkującego. Music School jest miejscem, w którym spełnieni zawodowo przedstawiciele różnych zawodów (prawnicy, lekarze, informatycy, dziennikarze itp.) szukają inspiracji wśród dźwięków, przeistaczają się z biernych słuchaczy w aktywnych kreatorów nowych, indywidualnych brzmień. Pomagamy znaleźć odprężenie po pracy, rozwijać muzyczną pasję oraz spełniać marzenia z dzieciństwa.

http://szkola-muzyki.pl/

https://www.facebook.com/musicschool.warszawa