Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Własna działalność gospodarcza / Firmy naszych absolwentów i studentów / Firmy naszych absolwentów: UBP Consulting

Firmy naszych absolwentów: UBP Consulting

Firma UBP Consulting już od pięciu lat z sukcesem świadczy na rzecz wielu renomowanych firm profesjonalne usługi z zakresu doradztwa personalnego. Specjalizujemy się w rekrutacjach typu executive search na stanowiska topowe menadżerskie w obszarach sprzedaży, marketingu, finansów, operacji, HR, IT.
null

Firma oferuje również usługi klasycznej rekrutacji search&selection na niższe stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne.

Dla naszych klientów oddajemy do dyspozycji wysokiej klasy specjalistów w zakresie oceny pracowników, assessmentów oraz coaching'ów. Są to coraz bardziej popularne narzędzia umożliwiające ocenę pracowników bądź też kandydatów na jak najwyższym poziomie.

Zachęcamy do zapoznawania się z naszymi ofertami pracy na stronie www.ubpconsulting.pl oraz do kontaktu w celu złożenia aplikacji do naszej bazy: rekrutacja@ubpconsulting.pl

W celu skorzystania z naszych usług zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Bartłomiejem Piwnickim: bartek@ubpconsulting.pl, tel. +48 603 910 920."