Czwartek, 24 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Własna działalność gospodarcza / Firmy naszych absolwentów i studentów / Firmy naszych absolwentów: Syguła&Partnerzy

Firmy naszych absolwentów: Syguła&Partnerzy

Firma Syguła&Partnerzy powstała w 2011 roku. Cechuje się innowacyjnym podejściem do kwestii finansów zarówno osobistych jak i firmowych. Gwarantem rzetelnej obsługi każdego klienta jest pełna niezależność kapitałowa i produktowa. Dzięki temu w naszej ofercie znaleźć można produkty pochodzące z ponad 50 banków, towarzystw ubezpieczeniowych, inwestycyjnych i innych instytucji finansowych.
null
 

Piotr Syguła, absolwent Szkoły Głównej Handlowej - stworzył zespół doświadczonych doradców finansowych. Od samego początku firma oparta jest na wartościach kluczowych w biznesie - rzetelności, standardach etycznych i nieustającym dążeniu do zapewnienia szerokiej oferty produktowej. 

Syguła&Partnerzy to młodzi profesjonaliści pełni sił i determinacji, by stale wprowadzać w życie swoją filozofię pracy. Rozległą wiedzę ekspercką zdobywali zarówno podczas studiów, jak i kilkuletniej praktyki zawodowej. To solidna gwarancja kompetencji - niezbędnych, by skutecznie doradzać Klientom przy okazji każdej decyzji finansowej. 

Nowy standard jakości konsultingu finansowego.

Rynek to miejsce, w którym reguły gry ustala Klient. Ta myśl kształtuje każde nasze działanie. Zapotrzebowanie na usługę konsultingu finansowego jest stałe przez wzgląd na fakt, że każdy Polak w różnych etapach swojego życia podejmuje decyzje finansowe. Począwszy od wyboru konta w banku, przez zakup i ubezpieczenie auta, narodziny dziecka, zakup nieruchomości, po zabezpieczenie przyszłości emerytalnej. Podejmując te decyzje Klient ma do dyspozycji szereg instytucji finansowych, które nie zawsze za cel stawiają sobie jakość usługi czy produktu. 

Nadrzędną dla nas wartością jest przekazanie dostępu do pełnych możliwości rynku finansowego i jego obsługa. Tworzymy kompleksowy kanał łączący klienta ze światem finansów. Jest to możliwe dzięki wyeliminowaniu umów lojalnościowych z jakąkolwiek instytucją finansową, co w konsekwencji pozwala na zbudowanie oferty złożonej ze wszystkich produktów. Na każdą potrzebę klienta jesteśmy w stanie odpowiedzieć analizą sytuacji rynkowej i doborem rozwiązania, które nie dość, że spełni oczekiwania, to jest najlepszym dostępnym produktem na rynku. 

Chcąc tworzyć długoterminowe relacje zgodnie z kodeksem etyki zawodowej pragniemy tworzyć markę o pełnej niezależności produktowej i kapitałowej. Swoją działalność opieramy na wiedzy, doświadczeniu i klientocentrycznym podejściu do każdego zagadnienia.

Kontakt

Średnio raz na jeden kwartał Syguła&Partnerzy organizuje rekrutacje na stanowiska doradcze. W przypadku zainteresowania ofertą współpracy prosimy śledzić nasze działania pod następującymi adresami

www.doradza-my.pl/rekrutacja

www.facebook.com/sygula.i.partnerzy

W celu skorzystania z naszych usług zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z założycielem Doradztwa Finansowego – Piotrem Syguła. Dla obecnych studentów i absolwentów SGH przewidujemy indywidualne rabaty.

Tel. 725 726 727

piotr.sygula@doradza-my.pl

www.doradza-my.pl