Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Własna działalność gospodarcza / Firmy naszych absolwentów i studentów / Firmy naszych absolwentów: Sunshine Profits

Firmy naszych absolwentów: Sunshine Profits

Sunshine Profits – firma zajmuje się profesjonalnym ułatwianiem życia osobom inwestującym na rynku metali szlachetnych za pośrednictwem specjalistycznych analiz i interaktywnych narzędzi inwestycyjnych.

sunshine profits

Fanpage Sunshine Profits w serwisie Facebook polubiło przeszło 60 tysięcy osób z całego świata, czyniąc go najpopularniejszym spośród związanych z metalami szlachetnymi.

Płatna część serwisu to możliwość dostępu do pełnych wersji cotygodniowych analiz, szybkich powiadomień o znaczących zmianach na rynku (Market Alert) oraz szeregu narzędzi interaktywnych, wspomagających procesy decyzyjne. Na wyjątkowość naszej oferty składa się wiele czynników, wśród których należy wymienić niespotykane na podobną skalę połączenie analizy fundamentalnej i technicznej, uwzględnienie potrzeb inwestorów krótko i długoterminowych bez względu na ich lokalizację oraz dążenie do osiągnięcia formy zrozumiałej nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla osób stawiających pierwsze kroki na rynku.

Przydatne linki:

http://www.SunshineProfits.com

http://facebook.com/SunshineProfits

http://twitter.com/SunshineProfits