Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Własna działalność gospodarcza / Firmy naszych absolwentów i studentów / Firmy naszych absolwentów: Paul Piper's

Firmy naszych absolwentów: Paul Piper's

Paul Piper's to firma oferująca kompleksowe rozwiązania trenerskie w pływaniu, triathlonie i treningu siłowym. W zależności od potrzeb, prowadzone przez nas zajęcia mają charakter grupowy, lub indywidualny. Stawiamy głownie na długoterminowy rozwój podopiecznych na różnym stopniu zaawansowania: od hobbystów, przez sportowych amatorów, aż do doświadczonych zawodników.

W metodyce treningu nie ograniczamy się wyłącznie do jednej dyscypliny sportu - zamiast tego czerpiemy inspiracje z różnych źródeł i dobieramy środki, przynoszące w danych warunkach najlepsze efekty.

Istotną w naszym podejściu zajmują działania związane z poprawą motoryki zawodników. Oprócz wszechstronnych treningów w danej dyscyplinie, zachęcamy zwykle do wyjścia poza własną strefę komfortu i uzupełnienia programu o inne aktywności, na przykład uzupełniający trening siłowy. Wszechstronny rozwój zapewnia stałość progresji wynikowej, przy jednoczesnym ograniczeniu prawdopodobieństwa kontuzji. Dużo czasu poświęcamy też poprawie techniki i koordynacji ruchowej. Do najważniejszych metod należą: indywidualne konsultacje w celu poprawy błędów technicznych oraz złożoną i kompleksowa wideo analiza.

Ważną częścią działalności firmy jest również organizacja warsztatów poświęconych wybranym aspektom treningu. Stawiamy przede wszystkim na wysoki poziom merytoryczny spotkań, których głównych celem jest przekazanie w przystępnej formie i nauczenie podstaw treningu, osobom niezrzeszonym w klubach sportowych oraz/lub nie posiadających dostępu do wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Kontakt:
kontakt@paulpipers.pl
+48 692 073 959

Znajdziesz nas w internecie:
http://www.paulpipers.pl
http://www.paulpipers.pl/blog

 null