Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Własna działalność gospodarcza / Firmy naszych absolwentów i studentów / Firmy naszych absolwentów: Audiomagic

Firmy naszych absolwentów: Audiomagic

Absolwent SGH, a zarazem założyciel firmy Audiomagic.pl specjalizuje się w sprzedaży sprzętu audio. Są to głównie słuchawki, słuchawki dokanałowe / douszne oraz wzmacniacze audio i PC-Audio.

audomagic

Jesteśmy ekspertami w tych dziedzinach i chętnie doradzamy każdemu klientowi przy wyborze sprzętu audio pod jego indywidualne wymagania.

Oferujemy profesjonalną pomoc przy wyborze sprzętu audio

Produkty oferowane w sklepie audiomagic.pl są hitami w swoich klasach cenowych, co potwierdzają liczne recenzje naszego sprzętu. Przed zakupem produktu warto zapoznać się z opiniami użytkowników, gdyż one najlepiej świadczą o klasie sprzedawanych przez nas słuchawek i wzmacniaczy.

Ceny w sprzętu  naszym sklepie dla audiofilów

Ceny oferowane przez nasz sklep, należą do najbardziej konkurencyjnych na rynku, co udaje nam się osiągać dzięki licznym kontaktom z producentami i dystrybutorami sprzętu audio na całym świecie.

Każdy ze sprzedawanych przez nas produktów objęty jest pełną, polską gwarancją. 

Dla osób związanych z SGH przygotowany mamy rabat 10% na całość oferty. Wystarczy powołać się na hasło SGH przy zakupie.