Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Własna działalność gospodarcza / Bezpłatne wsparcie dla Twojego biznesu: Rekrutacja do grupy mentoringowej– ZAPRASZAMY!

Bezpłatne wsparcie dla Twojego biznesu: Rekrutacja do grupy mentoringowej– ZAPRASZAMY!

Jesteś ‘świeżo upieczonym’ przedsiębiorcą? Myślisz może o założeniu własnego biznesu? Szukasz profesjonalnego wsparcia i wskazówek w prowadzeniu działalności?
W dniach 24 lutego oraz 2, 9 i 16 marca br. (dokładny grafik w formularzu) w pracowni Duży Pokój przy ul. Wareckiej 4/6 w Warszawie organizujemy już po raz drugi bezpłatne praktyczne spotkania skierowane właśnie do Ciebie – w grupie pod okiem doświadczonego mentora będziesz miał/a okazję do wymiany doświadczeń, wsparcia oraz poznania najlepszych praktyk dot. skutecznego i satysfakcjonującego prowadzenia własnej firmy.
 
Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ, a następnie prześlij na adres anna.kania@inncrease.eu. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18 lutego br. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 
Warsztaty są organizowane w ramach projektu MENTEE - Mentoring, Budowanie Sieci Kontaktów i Szkolenia dla Europejskich Przedsiębiorców realizowanego przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej (program Erasmus+). Celem działań projektowych jest wsparcie i rozwój przedsiębiorczości w wybranych krajach Europy poprzez sprawdzony model mentoringu opracowany w ramach projektu fe:male - skutecznego programu współfinansowanego przez UE w ramach Programu Uczenie się przez całe życie (LLP). Doświadczeni przedsiębiorcy zostaną przeszkoleni na mentorów, a w tym samym czasie usługa mentoringu zostanie zaoferowana stu młodym i obiecującym przedsiębiorcom z Grecji, Polski, Portugalii oraz Włoch.
 
Więcej informacji o projekcie na http://www.mentee-project.eu