Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Weź udział w organizacji tegorocznej (już VI!) edycji Warsaw Security Forum!

Weź udział w organizacji tegorocznej (już VI!) edycji Warsaw Security Forum!

Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego oraz Zespół Organizacyjny Warsaw Security Forum poszukują zainteresowanych sprawami międzynarodowymi młodych ludzi chcących wziąć udział w organizacji tegorocznej (już VI!) edycji Warsaw Security Forum, która odbędzie się 2-3 października br. w Warszawie.

Warsaw Security Forum jest platformą dla wysokich przedstawicieli państwowych, doradców i ekspertów umożliwiającą wymianę doświadczeń i rozwój debaty na temat bieżących problemów w sferze bezpieczeństwa. Celem wydarzenia jest wypracowanie kolektywnej odpowiedzi na wyzwania i zagrożenia państw NATO i UE oraz pogłębianie współpracy w sferze obronności. Każdego roku na konferencji pojawia się wiele znanych osobistości świata polityki, wojskowych oraz ekspertów z całego świata. W tym roku forum jest współorganizowane z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, a naszym partnerem strategicznym jest Biuro Bezpieczeństwa Narodowego.

Zadania wolontariuszy obejmą m.in.: rejestrację uczestników, koordynację wydarzeń, czy też towarzyszenie gościom podczas wydarzenia, co pozwoli na osobisty kontakt z ekspertami.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://warsawsecurityforum.org/wsf-volunteer-registration/

Nie zwlekaj! Zgłoś się na wolontariat już dziś!

Na zgłoszenia czekamy do końca sierpnia