Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia

Bezpłatne warsztaty

Mazowiecka Wojewódzka Komenda OHP zaprasza na BEZPŁATNE warsztaty: „Trening twórczego myślenia” oraz „Stres – jak sobie z nim radzić?”

Bezpłatne warsztaty w OHP

Zapraszamy na warsztaty pt. "Sztuka Komunikacji"

Zapraszamy na spotkanie z Pawłem Dangelem

JCI WARSAW – Warszawski Oddział Międzynarodowej Organizacji Junior Chamber International (www.jci.cc), ma przyjemność zaprosić na spotkanie z : Prezesem Towarzystw Allianz Polska SA i Allianz Życie Polska SA panem PAWŁEM DANGELEM.

Bezpłatne szkolenia dla przyszłych przedsiębiorców!

Zapraszamy studentów, absolwentów, doktorantów oraz pracowników naukowych województwa mazowieckiego, którzy zamierzają założyć własną działalność gospodarczą do udziału w projekcie MPTW - Mazowiecki Program Transferu Wiedzy. Projekt współfinansowany jest z funduszy Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dobrym szefem być...

Dobrym szefem być...

Zapraszamy pracujących studentów do udziału w projekcie szkoleniowym, którego celem jest rozwój osobistych kompetencji menedżerskich

Ostatnie dni na zgłoszenia do Szkoły Milionerów!

Bezpłatne szkolenia z metod motywacji, rozwiązywania sytuacji konfliktowych, zajęcia z zarządzania przedsiębiorstwem, finansowania działalności oraz tworzenia biznesplanów oraz wiele innych warsztatów z najlepszymi trenerami z całej Polski. Jeśli marzysz, żeby być własnym szefem, zgłoś się do Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości i rozpocznij swoją przygodę z biznesem.

GemiusAcademy - nieodpłatne raporty, praktyki i warsztaty

Program współpracy firmy badawczej Gemius SA ze środowiskiem akademickim, w szczególności z naukowcami, pracownikami uczelni wyższych, kołami naukowymi, organizacjami studenckimi oraz indywidualnymi studentami.

Kampania informacyjno-edukacyjna "Gigawatooferta"

Kampania informacyjno-edukacyjna "Gigawatooferta"

W środę, 9 czerwca rozpoczęły się zapisy na akcje Grupy Tauron Polska Energia, która w ramach swojej strategii rozpoczęła kampanię informacyjno-edukacyjną skierowaną do ludzi młodych, studentów, osób zainteresowanych rozpoczęciem przygody z inwestowaniem na GPW o nazwie "GIGAWATOOFERTA".

Bezpłatne szkolenia komputerowe ECDL Advanced

Certyfikowane szkolenia informatyczne – nowa szansa dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym

Wykorzystaj szansę! Podnieś swoje kwalifikacje!

Wykorzystaj szansę! Podnieś swoje kwalifikacje!

Weź udział w Salonie Studia Po Dyplomie Perspektywy 2010

Jak systemowo rozwiązywać złożone problemy środowiskowe, społeczne i ekonomiczne?

czyli zaproszenie na kurs Dynamika Zrównoważonego Rozwoju

Bezpłatna konferencja Twoja Kariera – już 8 czerwca w Warszawie!!

Już 8 czerwca w Warszawie odbędzie się konferencja „Twoja Kariera”, organizowana przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska.

Cambridge PYTHON

Zapraszamy na wykłady o zakładaniu własnego biznesu Akademii Innowacji Cambridge PYTHON 29 maja.

Prawne aspekty prowadzenia działalności w Internecie

Prawne aspekty prowadzenia działalności w Internecie

Zapraszamy na szkolenie Prawne aspekty prowadzenia działalności w Internecie, które odbędzie się 27 maja 2010 r.

Bezpłatne szkolenia w Warszawie

Już w najbliższym czasie odbędą się szkolenia dla bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo. Można dzięki nim zdobyć kwalifikacje do wykonywania zawodów takich jak: przedstawiciel handlowy, telemarketer, pracownik call-center, windykacja telefoniczna.

SPOTKANIA NA GIEŁDZIE PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w wydarzeniu.

Train the Trainers!

Train the Trainers!

Marzysz o pracy Managera? Chcesz być trenerem? Twój rozwój to Twoja Pasja?

CSR a PR, czy łączy je tylko R

Społeczna odpowiedzialność biznesu wciąż zyskuje na popularności, jednak często CSR uważany jest za narzędzie Public Relations wykorzystywane do zbudowania pozytywnego wizerunku firmy. Coraz częściej stawiane jest pytanie co łączy a co dzieli te dwie popularne zwłaszcza w ostatnim czasie dziedziny.

Międzynarodowa współpraca rozwojowa – krok poza definicję, w kierunku osobistego zaangażowania

Polska Akcja Humanitarna zaprasza na kolejną edycję warsztatu studentów zainteresowanych problematyką rozwojową, myślących o pogłębianiu tego tematu w przyszłej karierze akademickiej i w pracy zawodowej, pragnących rozwijać osobistą wrażliwość na problemy globalne.

CFA Live Mock Exams

EY Academy of Business ma przyjemność reprezentować Schwesera, organizując próbne egzaminy CFA na wszystkich trzech poziomach, w Warszawie i we Wrocławiu.