Niedziela, 7 czerwca 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia

LSE Alternative Investments Conference 2011 (www.lseaic.com)

jest największą na świecie konferencją studencką poświęconą tematyce funduszy typu hedge fund oraz private equity. Konferencja gromadzi ponad 50 prelegentów i 350 delegatów z całego świata. Tegoroczna (2011) edycja konferencji będzie miała miejsce w Hotelu Marriot Grosvenor Square w Londynie w dniach 24-25 stycznia 2011.

Warsztaty@SKNI

Studenckie Koło Naukowe Informatyki zaprasza na bezpłatne cykliczne kursy z zakresu technologii informatycznych. Kursy są przeznaczone dla studentów Szkoły Głównej Handlowej.

Program Youth Business Poland

Zapraszamy osoby zainteresowane założeniem firmy do uczestnictwa w projekcie Youth Business Poland- Ogólnopolskiego Programu Mentoringowego dla Młodych Przedsiębiorców.

„Czy społecznie odpowiedzialny biznes współtworzy politykę społeczną?”

Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP zaprasza na Ekspercki Panel Naukowy, który odbędzie się 19 listopada 2010 roku w Warszawie na Wydziale Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP przy ul. Urbanistów 3

Warsztaty Young Crew

Warsztaty Young Crew

Jeśli chcesz zdobyć nową wiedzę na temat zarządzania i biznesu, a standardowe szkolenia są albo zbyt drogie, albo w środku tygodnia, gdy są zajęcia i nie możesz w nich uczestniczyć – to mamy coś idealnego dla Ciebie.

SPIN-aj się! – szkolenia w zakresie zakładania i prowadzenia firm typu spin – off i spin – out

jestes pracownikiem naukowym, doktorantem, absolwentem lub studentem mazowieckiej uczelni, chcesz osiągnąć sukces finansowy wykorzystując wyniki swoich badan naukowych zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach!

Ruszyły zapisy na warsztaty "Rekrutacja i selekcja bez tajemnic"

Zapisy potrwają do 16 listopada. Decyduje kolejność zapisu. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Kursy wyrównawcze z matematyki dla studentów SGH

Trwają jeszcze zapisy na bezpłatne kursy wyrównawcze dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia, realizowanych przez projektu Innowacyjna SGH.

Warsztaty podnoszące kompetencje miękkie dla studentów

Rozpoczęły się zapisy na warsztat menedżerski skierowany do studentów kierunku zarządzanie oraz warsztat komunikacji interpersonalnej przeznaczony dla studentów kierunku MIESI.

KARIERA NA OBCASACH - bezpłatne warsztaty rozwoju zawodowego kobiet

Jeśli jesteś kobietą, która: chce rozwijać swoją karierę, wchodzi dopiero na rynek pracy, przekwalifikowuje się czy też wraca do pracy po dłuższej przerwie - Te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Wykład otwarty Johna Granta  „Green marketing and sustainable innovation”

Wykład otwarty Johna Granta „Green marketing and sustainable innovation”

20 października w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie odbędzie się wykład otwarty guru zrównoważonego marketingu - Johna Granta, autora książki „The Green Marketing Manifesto”, docenionej nie tylko za wartość merytoryczną, ale również za produkcję z najwyższą dbałością o poszanowanie środowiska naturalnego.

EUROPEJSKIE WYKŁADY OTWARTE PAŹDZIERNIK 2010

Biuro Funduszy Europejskich Urzędu m. st. Warszawy oraz Centrum Informacji Europejskiej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP zapraszają na bezpłatne wykłady otwarte mające na celu zwiększenie wiedzy warszawiaków na temat procesu integracji Polski z Unią Europejską, a w tym pozyskiwania środków z jej budżetu.

CAREER LOUNGE

04 LISTOPADA 2010 r. CONFASHION. WARSZAWA. EKSKLUZYWNA IMPREZA BĘDĄCA BRAMĄ DO KARIERY DLA STUDENTÓW, ABSOLWENTÓW SZKÓŁ WYŻSZYCH I MŁODYCH FACHOWCÓW Z NASZEJ BRANŻY

Certyfikowane szkolenia informatyczne

Nowa szansa dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym

Zapraszamy serdecznie na wykład legendarnego brytyjskiego przedsiębiorcy i trenera motywacji - Grahama Webba

Co zrobić by odnieść sukces w biznesie? Czy przedsiębiorczość jest czymś z czym się rodzimy? A może czymś, czego można się nauczyć?

Legalna Praca w Polsce i Legalizacja Pobytu w Polsce

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne szkolenie.

European Study Group with Industry!

Pierwsze w Polsce warsztaty badawcze

KARIERA STUDENTA

SZKOLENIA Z AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY