Poniedziałek, 30 marca 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia

Jesteś DDA? Sprawdź to i przyłącz się do nas!

Rusza kolejna edycja projektu "Razem w trosce o DDA", który oferuje wsparcie grupowe oraz indywidualne dla Dorosłych Dzieci Alkoholików. Program jest wyjątkowy m.in. dlatego, że pomaga uczestnikom przekuć trudne doświadczenia z dzieciństwa na konstruktywne działania, wpływające pozytywnie zarówno na życie zawodowe, jak również osobiste.

The London School of Economics SU Alternative Investments Conference 2015

The LSE SU Alternative Investments Conference is the world's largest student-run conference on hedge funds and private equity, bringing together over 50 speakers and 350 delegates from across the world.

Europejski Wykład Otwarty "Wsparcie dla przedsiębiorstw w ramach sieci Enterprise Europe Network oraz źródła finansowania przedsięwzięć innowacyjnych na lata 2014-2020"

Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa zapraszają na Europejski Wykład Otwarty pn.Wsparcie dla przedsiębiorstw w ramach Enterprise Europe Network oraz źródła finansowania przedsięwzięć innowacyjnych na lata 2014-2020, który odbędzie się w czwartek 27 listopada br. o godz. 16:00 w Sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Spotkanie poprowadzi Pani Ewa Żbikowska, reprezentująca EEN BSN Central Poland.

Europejski Wykład Otwarty: Wsparcie szkoleniowo-doradcze oraz zwrotne środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu „Gotówka na start” i „Inicjatywa JEREMIE”

Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa zapraszają na Europejski Wykład Otwarty pn. Wsparcie szkoleniowo-doradcze oraz zwrotne środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu „Gotówka na start” i „Inicjatywa JEREMIE”, który odbędzie się w środę 26 listopada br. o godz. 16:00 w Sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Spotkanie poprowadzi Pani Ilona Omelańczuk, reprezentująca Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości.

Warsztaty "Assessment Centre"- zapisy trwają!

Zapraszamy na minisesję Assessment Centre, podczas której uczestnicy dowiedzą się, na czym polega ta nowoczesna forma rekrutacji oraz będą mieli okazję wykonać zadania indywidualne oraz grupowe.

Wywiad on-line: Czy budowanie zaangażowania wśród pracowników jest kluczem do sukcesu?

27 listopada 2014 roku o godzinie 15:00 odbędzie się webinarium w formie wywiadu on-line organizowane przez firmę Talent Bridge. W trakcie spotkania pani Kamila Kujawska-Krakowiak, obejmująca stanowisko HR Biznes Partner w firmie Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris opowie nie tylko o teoretycznych aspektach budowania zaangażowania w firmie, ale również o własnych doświadczeniach i praktykach wdrożonych w ciągu swojej kariery.

Konferencja „Jak pozyskać środki i utrzymać się na rynku” - 21 listopada 2014 r.

Pierwsza konferencja „Jak pozyskać środki i utrzymać się na rynku” odbędzie się w ramach obchodów VII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, 21 listopada o godzinie 10:00 w sali A Audiotrium Maximum UW. Gościem specjalnym będzie Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz, który otworzy wydarzenie.

Zapraszamy na warsztat firmy Loreal „Let’s launch it and be the best worldwide!” GIORGIO ARMANI by LOREAL LUXE" - 27 listopada 2014 r.

Wciel się w polski TEAM marki GIORGIO ARMANI. Sprzedaj swój koncept, wzbudź pożądanie klientów i konsumentów!

Trwają zapisy na warsztat firmy Schenker "Od stażysty do specjalisty, czyli jak z sukcesem przejść rekrutację i rozpocząć dynamiczną karierę zawodową?"

Globalny operator logistyczny DB Schenker Logistics zaprasza studentów I i II roku studiów licencjackich na warsztat ze specjalistami HR i Employer Branding.

Zapraszamy na warsztaty "Autoprezentacja" - 19 listopada 2014 r.

Zapraszamy na warsztaty z zakresu autoprezentacji, które zaopatrzą uczestników w niezbędną wiedzą i umiejętności przydatne w sytuacji ekspozycji społecznej - wystąpienia na forum, rozmowy kwalifikacyjne, prezentacje.

Zapraszamy na warsztat firmy Deloitte "Daj się poznać - jak osiągnąć sukces w procesie rekrutacji" - zapisy trwają!

Co decyduje o sukcesie w rekrutacji? Jak napisać idealne CV i czy naprawdę konieczny jest list motywacyjny? Jak się przygotować do udziału w Assessment Center i jak zapanować nad stresem w trakcie rozmowy rekrutacyjnej?

Otwarte warsztaty projektowania usług - Warsaw Sustainability Jam 2014

Warsztaty, projektowanie usług w obszarze zrównoważonego rozwoju, pomysły, tworzenie, dyskusje, rozmowy, zabawa, wykłady, mentorzy! Zapraszamy do udziału w Warsaw Sustainability Jam 2014! Warsaw Sustainbality Jam to warszawska edycja światowego projektu Global Sustainability Jam. Są to warsztaty poświęcone projektowaniu usług w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Podejmij wyzwanie i wybierz się na Career Weekend!

Career Weekend to pierwszy organizowany w Polsce 2-dniowy warsztat rozwoju umiejętności dla kobiet, studentek i absolwentek chcących poszerzyć kompetencje z zakresu świadomego wyboru ścieżki kariery.

Darmowy e-kurs dla MSP o wdrażaniu innowacji

Instytut Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Manchester Metropolitan University zapraszają do udziału w bezpłatnym e-kursie Ideas-to-Market dotyczącym wdrażania innowacji.

Przejdź przez menedżerski trening i rozwiń swój przedsiębiorczy talent!

Jeśli czujesz, że własny biznes to coś dla Ciebie, lub już prowadzisz firmę, ale nie wiesz, jak ją rozwijać koniecznie zarezerwuj 6 listopada na webinar projektu y. Poznasz sprawdzone pomysły na rozwój biznesu i zasady efektywnego networkingu. Rozwiniesz własną kreatywność, umiejętności przywódcze i zdolności do pracy w grupie.

Seminarium „Zastosowania statystyki i data mining w badaniach naukowych i innowacyjnych”

Zapraszamy na seminarium „Zastosowania statystyki i data mining w badaniach naukowych i innowacyjnych”, które odbędzie się 28 października w Warszawie. Głównym celem seminarium jest prezentacja ciekawych zastosowań statystyki i data mining oraz inspirowanie naszych klientów w poszukiwaniach rozwiązań ich szczególnych problemów badawczych.

Konferencja „Venture capital – więcej niż kapitał, czyli jak skutecznie zwiększyć wartość firmy” - 29.10.2014 r. w Warszawie

"Venture capital to więcej niż kapitał" to program mający na celu przedstawienie zalet finansowania przez fundusze venture capital, skierowany do studentów, naukowców, młodych, jak również bardziej doświadczonych przedsiębiorców, wszystkich tych, którzy mają pomysły na biznes i potrzebują środków na jego realizację. Zapraszamy przedsiębiorców na konferencję edukacyjną na temat venture capital.

Zapraszamy na warsztat "Rekrutacja i selekcja bez tajemnic" - 29.10.2014 r. - zapisy trwają

Serdecznie zapraszamy na warsztaty prowadzone przez doradców zawodowych SGH, które wyposażą uczestników w wiedzę i praktyczne umiejętności przydane podczas przygotowywania dokumentów aplikacyjnych i rozmów rekrutacyjnych.

Seminarium „Oprogramowania dla e-commerce"” – mamy 8 zaproszeń dla studentów i absolwentów SGH

Serdecznie zapraszamy na seminarium "Oprogramowania dla e-commerce", które odbędzie się w ramach cyklu seminariów edukacyjnych skierowanych do sklepów online e-Commerce Polska business mix. Mamy dla Was 8 bezpłatnych wejściówek.