Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia

Personal Branding Day - 20.08.2015 r.

Zapraszamy studentów do udziału w bezpłatnych internetowych warsztatach z budowania kariery zawodowej, tworzenia własnej marki i rozwoju osobistego.

Upgrade Yourself to the next level

Kończysz studia? Nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok w Twojej karierze? Program Upgrade Yourself to the next level jest właśnie dla Ciebie!

Kończysz studia? Chcesz mieć lepszy start na rynku pracy? Przyjdź na bezpłatne spotkanie i dowiedz się więcej o kwalifikacji CIMA!

Akademia PwC zaprasza wszystkich studentów, absolwentów oraz osoby zainteresowane tematem na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące międzynarodowej kwalifikacji CIMA.

Zapraszamy na warsztaty "Autoprezentacja" - 10 czerwca 2015 r.

Zapraszamy na warsztaty z zakresu autoprezentacji, które zaopatrzą uczestników w niezbędną wiedzę i umiejętności przydatne w sytuacji ekspozycji społecznej.

Zapraszamy do udziału w projekcie "Liderzy Ochrony Zdrowia"

Do projektu zapraszamy studentów (od trzeciego roku do 26. roku życia włącznie) zarządzania, ekonomii, finansów, prawa, nauk o zdrowiu oraz osoby zainteresowane sektorem ochrony zdrowia.

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Nestlé Polska „Szkolnictwo zawodowe - konieczność i szansa dla młodych”

Podczas spotkania podsumowany zostanie pierwszy rok „Sojuszu dla Młodych” – partnerstwa firm na rzecz organizowania miejsc pracy i praktyk zawodowych dla osób do 30. roku życia zainicjowanego przez Nestlé.

Stowarzyszenie Bundestag Alumni Polska zaprasza na spotkanie informacyjne dot. programu międzynarodowych praktyk parlamentarnych

Masz w planach karierę w administracji państwowej? Chcesz spędzić 5 miesięcy w Berlinie? Czas na praktykę w Niemieckim Bundestagu!

Workshop IT-Informationssicherheitsmanagement

Vom Phishing zum Advanced Persistant Threat - Einbruchswege von Hackern in Unternehmen

Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2015 "Współpraca podstawą społecznej odpowiedzialności biznesu"

W ostatnich dniach maja studenci zainteresowani koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu będą mogli wziąć udział w ogólnopolskiej konferencji Akademia Odpowiedzialnego Biznesu. Tematem przewodnim tegorocznej, 10 już edycji wydarzenia, będzie “współpraca”.

Invitation to the workshop about Agile methods

The Polish-German Academic Forum together with Sollers Consulting invite all SGH students (from the 3rd till 5th year of study) as well as alumni for a workshop about Agile.

Akademia Giełdowa XI

Nieważne czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę czy jesteś już zaawansowanym graczem na rynkach kapitałowych - Akademia Giełdowa skierowana jest właśnie dla Ciebie!

Virtual Summer School 2015 (16th June – 23rd June 2015)

DOBA Business School is organizing the 7th virtual summer school in June 2015. Last year there were over 272 students from 22 different countries participating.

Jesteś na kierunku FiR? Chcesz zwiększyć swoje szanse na wysokie wynagrodzenie? Zdobądź certyfikowane kompetencje z obsługi programów klasy ERP!

Rozpoczyna się rekrutacja na warsztaty z obsługi dwóch programów klasy ERP: 1. Microsoft Dynamics Axapta, 2. Comarch ERP Optima.

Spotkanie informacyjne z doradcą Eures

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży oraz Wojewódzki Urząd Pracy zapraszają na spotkanie z doradcą EURES z cyklu „ Bezpieczny wyjazd- bezpieczny powrót”.

Zapraszamy na warsztaty firmy EY

13 maja br. firma EY przeprowadzi warsztaty pt. "PMP, Prince, czy SCRUM? O co chodzi w zarządzaniu projektami?"

“Big Data – bigger opportunities” w SGH

Czy istnieje zawód bardziej “cool” niż gwiazda rocka? Tak, istnieje – jest to zawód data scientist, uznany przez ekspertów za jeden z najbardziej poszukiwanych na rynku pracy.

Assessment Centre - zapisy trwają!

Warsztaty odbędą się 13 maja 2015 r. w godz. 9:00-12:00 w sali 152 budynek G SGH.

Ambasadorzy KPMG w edycji 2015/2016

Dołącz do prestiżowego programu Ambasadorzy KPMG!