Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Zaproszenie na konferencję współorganizowaną przez Biuro ds. Absolwentów SGH, 7.06.2011

Zaproszenie na konferencję współorganizowaną przez Biuro ds. Absolwentów SGH, 7.06.2011

Klub Absolwentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Bocconi, we współpracy z BGP&Global Strategy zapraszają na konferencję pt.: „Wyzwania dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Źródła finansowania”.

 

Konferencja odbędzie się dnia 7 czerwca 2011, w godz. 10:00-16:00, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Podczas czterech paneli dyskusyjnych poruszone zostanie tematyka aktualnych i przyszłych trendów makroekonomicznych i ich wpływu na sektor MŚP, rozwoju małego przedsiębiorstwa, pobudzania rozwoju MŚP poprzez fundusze private equity i kredytodawców oraz  ekspansji polskich przedsiębiorstw poza rynek krajowy.   

Udział w panelach dyskusyjnych potwierdzili przedstawiciele Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, PKPP Lewiatan, Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych, Kancelarii Prawniczej Wardyński i Wspólnicy, Enterprise Investors, MCI Group a także m.in. Jacek Piechota i Krzysztof Jakubiszyn. W dyskusjach wezmą też udział pracownicy naukowi i absolwenci SGH oraz Uniwersytetu Bocconi specjalizujący się w tematyce MŚP.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego prosimy wszystkich zainteresowanych uczestnictwem o rejestrację, która potrwa do 13 maja br. 

Szczegółowy program, rejestracja oraz miejsce konferencji na stronie: www.sgh.waw.pl/konferencjaMSP

Podczas konferencji zainaugurujemy powstanie Klubu Absolwentów SGH.

Serdecznie zapraszamy!