Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Zaproszenie na konferencję "TELEPRACA - znaczenie dla rozwoju współczesnej gospodarki"

Zaproszenie na konferencję "TELEPRACA - znaczenie dla rozwoju współczesnej gospodarki"

Mamy przyjemność zaprosić na konferencję pt. „TELEPRACA – znaczenie dla rozwoju współczesnej gospodarki”, która odbędzie się 3 lutego 2012 r. w Hotelu Hyatt w Warszawie (ul. Belwederska 23). Spotkanie organizowane jest na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach usługi „Telepraca – nowa forma organizacji pracy w przedsiębiorstwach”.

zaproszenie konferencjaTematy poruszane podczas konferencji stanowić będą znakomite źródło aktualnych informacji dotyczących telepracy jako nowoczesnej formy zatrudnienia. Podczas spotkania uczestnicy poznają społeczne i gospodarcze znaczenie telepracy oraz  zapoznają się przykładami dobrych praktyk przedsiębiorstw, które wdrożyły model pracy zdalnej. Zaproszeni prelegenci zastanowią się nad znaczeniem telepracy dla rozwoju konkurencyjności przedsiębiorstw oraz spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego Polacy boją się telepracy. Podczas konferencji odbędzie się również gala wręczenia nagród w konkursie na najlepszy projekt wdrażający telepracę. Udział w konferencji jest bezpłatny.
 

27 stycznia upływa termin nadsyłania zgłoszeń na konferencję.

Dodatkowe informacje do pobrania: