Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Webinarium "Harvard Business Review Polska" Big data – jak posiadanie danych wpływa na rozwój biznesu?

Webinarium "Harvard Business Review Polska" Big data – jak posiadanie danych wpływa na rozwój biznesu?

Już w najbliższy piątek, 12 grudnia 2014 r., Harvard Business Review Polska oraz IBM Polska organizują bezpłatny webinar dotyczący wykorzystywania systemów big data przez polskie organizacje.

Ekspert Arkadiusz Wiśniewski, Software Solutions Manager z IBM Polska – przedstawi big data z perspektywy: organizacji i procesów, potrzebnych kompetencji, technologii, przykładowych zastosowań oraz współpracy między odbiorcami i dostawcami danych rozwiązań.
Jeśli rozważają Państwo wdrożenie systemu big data lub zmagają się Państwo z problemami w realizacji projektów analityki wielkich zbiorów danych i chce podnieść ich efektywność, proszę już teraz zgłosić swój udział w wydarzeniu.
Podczas webinaru, który rozpocznie Andrzej Jacaszek – wydawca Harvard Business Review Polska, poruszymy następujące kwestie:

  • Jakie korzyści czerpią polskie firmy z analityki wielkich zbiorów danych?
  • Czy potrafią pozyskać niezbędne dla rozwoju organizacji umiejętności analityczne?
  • Jak rozwiązują problemy, które utrudniają realizację projektów big data?
  • Dlaczego konsekwentne zbieranie danych jest niezbędnym elementem rozwoju organizacji?
  • Jakie działania prowadzają polskie firmy do sukcesów na polu big data?
  • Jakie konkretne rozwiązania big data wpływają na proces doskonalenia zarządzania informacją?

Ponieważ chcemy, by webinar miał dla Państwa jak największą wartość, zachęcamy do aktywnego uczestnictwa zarówno w ramach specjalnej sesji Question & Answers, jak i przez cały czas trwania spotkania (za pośrednictwem moderowanego czatu).

Dodatkowo, dla każdego Uczestnika webinaru przygotowaliśmy prezent – raport IBM "Systemy analityki wielkich zbiorów danych w polskich organizacjach", który będzie można pobrać w trakcie wydarzenia. Raport w niezwykle szerokim świetle przedstawia stan wiedzy, poziom wykorzystywania analityki oraz plany, problemy i potrzeby – zarówno wielkich organizacji, jak i małych i średnich przedsiębiorców.

Ze względu na konieczność przygotowania łącz prosimy o zgłoszenie swojego udziału.