Piątek, 2 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Zapraszamy studentki i doktorantki na Śniadanie BEST Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Zapraszamy studentki i doktorantki na Śniadanie BEST Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Spotkanie odbędzie się 17 czerwca w godz. 9-11 w Kafe Zielony Niedźwiedź, ul. Smolna 4.

Gościem spotkania będzie Paula Bruszewska - Prezes Zarządu i Współzałożycielka Social Wolves. Social Wolves pomaga uczniom i studentom zmieniać świat na lepsze oraz stać się szalenie skutecznymi w realizowaniu własnych projektów. Platforma zwolnienizteorii.pl prowadzi krok po kroku przez stworzenie własnego projektu społecznego. W każdym miesiącu 3 tysiące osób robi swoje projekty, przez 2 lata ze wsparciem Social Wolves studenci zrealizowali tysiąc projektów społecznych.

Paula Bruszewska posiada tytuł magistra University of St. Gallen w Szwajcarii oraz tytuł licencjata Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pracowała w Procter & Gamble w Warszawie i w Genewie. Robiła projekty dla Banku Światowego, Myrady w Indiach oraz oikos w Szwajcarii. Finalistka Nagrody Polskiej Rady Biznesu, znalazła się na prestiżowej liście FORBES 30 under 30 Europe w kategorii przedsiębiorczości społecznej. Posiada certyfikat Project Management Advanced Topics (PMI R.E.P.).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Więcej informacji oraz zapisy