Poniedziałek, 28 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Zapraszamy na warsztaty firmy Bank BPH ”Jak skutecznie budować swój profesjonalny wizerunek biznesowy? Rozwój Kariery w Bankowości. Jak dać się złowić do Banku?”

Zapraszamy na warsztaty firmy Bank BPH ”Jak skutecznie budować swój profesjonalny wizerunek biznesowy? Rozwój Kariery w Bankowości. Jak dać się złowić do Banku?”

SKN Bankowości wraz z Bankiem BPH zaprasza studentów i absolwentów do udziału w bezpłatnych warsztatach!

Warsztaty odbędą  się w 20 listopada 2014 r. (czwartek) w godzinach 13.30-17.00 w sala 4a w budynku C.

Warsztat 1 w godz. 13.40-15.00

Temat: "Jak skutecznie budować swój profesjonalny wizerunek biznesowy? Rozwój  Kariery w Bankowości"

Poprowadzi Małgorzata Prasał-Wroniewicz, Dyrektor Departamentu Zasobów Ludzkich III w Banku BPH, wspiera Piony: Zarządzania Ryzykiem, Finansowy, Prawny i Relacji Korporacyjnych, Departament Audytu oraz BPH TFI.

Warsztat 2 w godz. 15.00-16.00

Temat: "Jak dać się złowić do Banku?"

Jak osiągnąć sukces w procesie rekrutacji? Jak napisać idealne cv? Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej? Na te i wiele innych pytań odpowiedź uzyskacie podczas warsztatu.  

Istnieje możliwość konsultacji CV podczas warsztatu, dlatego zachęcamy do przyniesienia go w wersji papierowej.

Poprowadzi Alicja Kuracka, Senior Recruiter w Zespole Rekrutacji Banku BPH, posiada 10-cio letnie doświadczenie w rekrutacji, głównie dla branży finansowej.

Warsztat 3 w godz. 16.00-17.00

Temat: "Ogólnopolski Program Stażowy w Pionie Bankowości Detalicznej - staż najwyższej jakości potwierdzony certyfikatem Programu Polskich Ram Jakości Staży i Praktyk"

Poprowadzi Joanna Haponiuk, Menedżer ds. Zasobów Ludzkich w Banku BPH, wspiera pracowników Makroregionu Centralnego w kwestiach  związanych z rozwojem, warunkami zatrudnienia, narzędziami HR oraz innych związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Zapisy na warsztat: info@sknbankowosci.pl,

prosimy o wskazanie, który warsztat Was interesuje.

 

 Dla uczestników konkurs z nagrodami! Serdecznie zapraszamy!