Czwartek, 24 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Zapraszamy na warsztat "Rekrutacja i selekcja bez tajemnic" - 29.10.2014 r. - zapisy trwają

Zapraszamy na warsztat "Rekrutacja i selekcja bez tajemnic" - 29.10.2014 r. - zapisy trwają

Serdecznie zapraszamy na warsztaty prowadzone przez doradców zawodowych SGH, które wyposażą uczestników w wiedzę i praktyczne umiejętności przydane podczas przygotowywania dokumentów aplikacyjnych i rozmów rekrutacyjnych.

W trakcie trwania warsztatów uczestnicy zdobędą wiedzę nt.: sposobów i źródeł pozyskiwania pracy, nauczą się zasad profesjonalnego pisania dokumentów aplikacyjnych; będą uczestniczyli w symulacjach rozmów kwalifikacyjnych; zapoznają się z przykładowymi zadaniami pojawiającymi się w testach kompetencyjnych; odświeżą swą wiedzą z zakresu zasad savoir vivre obowiązujących podczas rozmowy kwalifikacyjnej (etykieta ubioru, powitania, wymiana uścisków dłoni etc.).

Warsztaty są szansą na zadanie rekruterowi - praktykowi wszelkich pytań z zakresu rekrutacji. Dzięki nim uczestnik pozna tajniki procesów rekrutacyjno-selekcyjnych „od kuchni”. Polecamy je zarówno przygotowującym się do rozmów kwalifikacyjnych jak i tym, którzy swą przyszłość zawodową wiążą z obszarem rekrutacji i selekcji pracowników.

Więcej informacji oraz zapisy: https://kariera.sgh.waw.pl/wydarzenia/sgh/wydarzenia/wydarzenie?id=104

                                                                      Serdecznie zapraszamy!