Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Zapraszamy na serię spotkań "American Mornings" oraz "American Afternoons"

Zapraszamy na serię spotkań "American Mornings" oraz "American Afternoons"

Seria "American Mornings" oraz "American Afternoons" Ambasady USA obejmuje spotkania, na których byli uczestnicy programów wymiany Departamentu Stanu USA dzielą się doświadczeniem zdobytym w Stanach Zjednoczonych.

W ramach projektu Ambasada USA i Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy–Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego serdecznie zapraszają na prezentację z serii „American Afternoons” pt. Spacer po zielonych miastach USA – subiektywny wybór projektów na podstawie obiektywnych przesłanek.

Jaka jest różnica między High Line i Lowline w Nowym Jorku? Co oznacza termin taktyczny urbanizm i co ma z nim wspólnego Rose Kennedy? Czym jest Taos Pueblo?

O tym, jak miasta w USA dbają o zrównoważony rozwój opowie dr Dominika Brodowicz z Zakładu Miasta Innowacyjnego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, uczestniczka programu wymiany rządu USA Study of the United States Institute on U.S. Culture and Society.

Spotkanie otworzy Zastępca Rzecznika Prasowego p. Stephen Dreikorn. Zapraszamy do polubienia jego profilu na Facebooku.

Prezentacja odbędzie się we wtorek 15 grudnia 2015 r. o godz. 17:30 w Sali Pod Zieloną Ścianą w Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy przy ul. Koszykowej 26/28.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 13 grudnia na adres U.S.Embassy.Warsaw@state.gov

 

Zapraszamy!