Piątek, 2 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Zapraszamy na konferencję „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa”

Zapraszamy na konferencję „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa”

18 marca br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się konferencja konsultacyjna projektu „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa”.

Na wydarzenie zapraszamy wszystkich tych, którzy zarządzaniem zasobami ludzkimi i kapitałem ludzkim zajmują się od strony teoretycznej oraz praktycznej. Miło nam będzie gościć zainteresowanych przedstawicieli świata nauki i biznesu, z którymi podzielimy się informacjami na temat naszego projektu, a następnie zaprosimy do dyskusji i chętnie wysłuchamy wszelkich uwag dotyczących tworzonego przez nas Narzędzia Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego (NKL).  Liczymy na to, że Państwa komentarze pomogą nam w nadaniu ostatecznego kształtu Narzędziu, które już w kwietniu udostępnimy wszystkim zainteresowany polskim przedsiębiorcom.

Wśród prelegentów konferencji znajdą się przedstawiciele nadzorującej projekt Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, eksperci ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a także członkowie zespołu opracowującego NKL, pracownicy największych polskich uczelni. 

Konferencja odbędzie się w siedzibie SGH w Warszawie, Aula 1, budynek C (al. Niepodległości 128, róg ul. Madalińskiego ), w godzinach 9:30 -15:00. 

Wydarzenie jest bezpłatne, a warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na stronie projektu w zakładce miasta i terminy.

W załączeniu znajdą Państwo program konferencji.

Dr Łukasz Sienkiewicz
Koordynator merytoryczny projektu
„Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa”