Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Wywiad on-line: Czy budowanie zaangażowania wśród pracowników jest kluczem do sukcesu?

Wywiad on-line: Czy budowanie zaangażowania wśród pracowników jest kluczem do sukcesu?

27 listopada 2014 roku o godzinie 15:00 odbędzie się webinarium w formie wywiadu on-line organizowane przez firmę Talent Bridge. W trakcie spotkania pani Kamila Kujawska-Krakowiak, obejmująca stanowisko HR Biznes Partner w firmie Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris opowie nie tylko o teoretycznych aspektach budowania zaangażowania w firmie, ale również o własnych doświadczeniach i praktykach wdrożonych w ciągu swojej kariery.

Rozwój zaangażowania wśród pracowników jest jednym z najistotniejszych elementów efektywnej polityki personalnej w organizacjach. Od dłuższego czasu wiadomo, że firmy o wysokim poziomie zaangażowania pracowników osiągają lepsze wyniki niż te, w których zatrudnione osoby wykazują niski poziom zaangażowania. Chcielibyśmy razem z naszym Gościem przybliżyć uczestnikom to zagadnienie oraz omówić praktyki, które propagują specjaliści w tej dziedzinie.


W trakcie wywiadu dowiedzą się Państwo:

  • jak budować zaangażowanie w organizacji,
  • czy dopasowanie kompetencji pracownika do stanowiska wpływa na poziom jego zaangażowania,
  • czy zaangażowanie przekłada się bezpośrednio na efektywność oraz wyniki,
  • czy warto włączać pracowników w podejmowanie strategicznych decyzji,
  • co robić, aby nie pozwolić na spadek zaangażowania w firmie.

Za pośrednictwem czatu uczestnicy będą mogli zadawać pytania dotyczące tematyki spotkania, na które ekspert odpowie po zakończeniu rozmowy.
 
Aby zapisać się na webinarium, wystarczy wypełnić formularz, który znajdą Państwo pod linkiem: talentbridge.pl/budowanie-zaangazowania