Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Wykład otwarty Johna Granta „Green marketing and sustainable innovation”

Wykład otwarty Johna Granta „Green marketing and sustainable innovation”

20 października w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie odbędzie się wykład otwarty guru zrównoważonego marketingu - Johna Granta, autora książki „The Green Marketing Manifesto”, docenionej nie tylko za wartość merytoryczną, ale również za produkcję z najwyższą dbałością o poszanowanie środowiska naturalnego.

John Grant jest światowym autorytetem w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu oraz ekspertem w zakresie zrównoważonego marketingu. Jego pierwsza książka „The New Marketing Manifesto” została wybrana jedną z 10 najlepszych książek biznesowych 1999 roku przez Amazon.com. Najnowsza książka jego autorstwa, zatytułowana "Co-opportunity", dotyczy Zrównoważonego Rozwoju 2.0 (Sustainability 2.0).

Wykład Granta odbędzie się w ramach Targów Dobrych Praktyk CSR organizowanych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, podczas których firmy podzielą się wiedzą oraz zaprezentują dobre praktyki w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Dla odwiedzających, Targi oraz wykład (w języku angielskim) są bezpłatne. Istnieje ponadto możliwość zapisania się na płatne seminaria tematyczne: „Odpowiedzialna utylizacja i recykling”, „Odpowiedzialne pozyskiwanie zasobów naturalnych", „Odpowiedzialna konsumpcja” oraz „Zrównoważone inwestycje infrastrukturalne”.

Więcej informacji na temat Targów Dobrych Praktyk CSR można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: www.targiCSR.pl.

Partnerami Targów są: Nestlé Polska S.A., PGNiG – Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oraz Tesco Polska Sp. z o.o.

John Grant jest współzałożycielem uznanej londyńskiej agencji reklamowej St. Luke’s oraz Ecoinomy – internetowego start-up’u, który w prosty i atrakcyjny sposób zachęca pracowników do proekologicznych zachowań w miejscu pracy, wykorzystując mechanizm stosowany w mediach społecznościowych. John jest również jednym z założycieli Abundancy Partners – firmy doradczej specjalizującej się w zrównoważonych inwestycjach i strategiach.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest najstarszą i największą organizacją pozarządową w Polsce, która zajmuje się koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu w kompleksowy sposób. Misją FOB jest upowszechnianie idei odpowiedzialnego biznesu jako standardu obowiązującego w Polsce w celu zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstw, zadowolenia społecznego i poprawy stanu środowiska. Więcej informacji na stronie www.odpowiedzialnybiznes.pl.

Kontakt:

Karolina Szlasa

Koordynatorka ds. promocji i portalu

Forum Odpowiedzialnego Biznesu

tel. 22 627 18 71

tel. kom +48 669 510 483

e-mail: karolina.szlasa@fob.org.pl