Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Wykład o obligacjach i szansa na płatne praktyki – UniCredit Business Integrated Solutions zaprasza studentów SGH.

Wykład o obligacjach i szansa na płatne praktyki – UniCredit Business Integrated Solutions zaprasza studentów SGH.

UniCredit Business Integrated Solutions zaprasza zainteresowanych studentów na wykład o obligacjach – ich wycenie, rodzajach i pochodnych. Wykład poprowadzi Michał Kocik, ekspert w dziedzinie finansów, na co dzień zajmujący się wsparciem tradingu od strony IT.

W czasie spotkania, obok tradycyjnej części wykładowej przewidziana jest także część praktyczna, podczas której zaprezentowane zostaną „case study”, których rozwiązanie pozostawione zostanie uczestnikom seminarium. Autorzy najlepszych rozwiązań mają szansę na zdobycie płatnych praktyk w warszawskim biurze firmy.

Wykład skierowany jest do studentów  wszystkich lat, zainteresowanych tematyką rynków finansowych i papierów wartościowych.

Kiedy: 22 listopada, godz. 15:30-17:00

Gdzie: Budynek główny SGH, sala 152

Zgłoś swój udział mailowo do 21 listopada na adres: poland.ubis@unicredit.eu

 

UniCredit Business Integrated Solutions to globalna spółka usługowa grupy UniCredit, świadcząca usługi w obszarze ICT, Back Office, Middle Office, obsługi nieruchomości, bezpieczeństwa oraz globalnych zakupów. Spółka zatrudnia prawie 10,5 tysiąca osób w 11 krajach na świecie. W Polsce ulokowane są biura w Szczecinie, Łodzi i Warszawie, w których w sumie zatrudnionych jest ponad 600 osób. Biuro w Warszawie świadczy globalne usługi wsparcia dla systemów informatycznych w obszarze operacji inwestycyjnych i skarbowych.