Poniedziałek, 28 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Współpraca w oparciu o empatię kluczową kompetencją najlepszych pracowników - zapraszamy na warsztaty!

Współpraca w oparciu o empatię kluczową kompetencją najlepszych pracowników - zapraszamy na warsztaty!

2 października to dzień urodzin Mahatmy Gandhiego i zarazem Międzynarodowy Dzień Empatii. Tego dnia rozpoczyna się ogólnopolski projekt Grupy TROP „Współpraca oparta na empatii” realizowany w ramach prac Kongresu Obywatelskiego Jana Szomburga. StartUp w Karierę przyłącza się to tej wspaniałej akcji i z tej okazji nasi trenerzy za darmo przeprowadzą warsztaty na wszystkich, największych uczelniach w Warszawie.

 

„Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych. Najważniejsze jest, byś był lepszy od siebie samego z dnia wczorajszego.”

Mahatma Ghandi

Szukasz pracy? Chcesz być konkurencyjny na rynku pracy? Chcesz rozwijać własne kompetencje biznesowe?

 

Zacznij od zmian w sposobie myślenia!

Na warsztatach z „Współpracy w oparciu o empatię” skupimy się na ćwiczeniu umiejętności aktywnego słuchania oraz pracy na poszukiwaniu własnych mocnych stron.

start
 upEmpatia a biznes…

Empatia jest umiejętnością, która warunkuje powstawanie głębszych relacji międzyludzkich. W obecnych realiach biznesowych takie relacje są niezbędne dla efektywnego zarządzania zespołami, współpracy w zespole, nawet w nawiązywaniu relacji z klientami w sprzedaży. W nowocześniej gospodarce, która opiera się przede wszystkim na sektorze usług, budowanie relacji z drugim człowiekiem (przełożonym, podwładnym, współpracownikiem, klientem) jest podstawowym narzędziem pracy każdego z nas. Dlatego właśnie umiejętność współpracy w oparciu o empatię jest kluczowa dla rozwoju instytucji i organizacji XXI wieku.

Zapisy i więcej informacji o projekcie:

http://www.startupwkariere.pl/zapisy-2/warsztaty-otwarte/

Zapraszamy!

Zespół StartUp w Karierę

www.startupwkariere.pl

www.facebook.com/StartUpWKariere