Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Warsztaty Polsko-Niemieckiego Forum Akademickiego i Volkswagen Financial Services

Warsztaty Polsko-Niemieckiego Forum Akademickiego i Volkswagen Financial Services

6 grudnia br. Polsko-Niemieckie Forum Akademickie przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie wraz z Volkswagen Financial Services zapraszają studentów SGH na ciekawe warsztaty na temat usług finansowych (Financial Services).

Warsztaty odbędą się w godzinach 9:30-13:30 w DAGO Conference Centrum przy siedzibie Volkswagen Financial Services, ul. Rondo ONZ 1 w Warszawie.

Warsztaty poprowadzą przedstawiciele Volkswagen Financial Services. W pierwszej części uczestnicy poznają bliżej genezę i specyfikę działalności VWFS. Tematyka warsztatów obejmuje analizę kredytową klientów korporacyjnych, zarządzanie ryzykiem oraz politykę HR w Volkswagen Financial Services. W celu praktycznego zobrazowania omawianych tematów, znacząca część spotkania zostanie poświęcona interaktywnej pracy w grupach (case studies).

Zapraszamy do udziału! Zainteresowanych i zdecydowanych studentów prosimy o przesłanie zgłoszenia do Polsko-Niemieckiego Forum Akademickiego na adres: akademikerforum@sgh.waw.pl (lub przekazanie osobiście do biura). Przewidziana liczba osób mogących wziąć udział w warsztatach - 20. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Jesteśmy przekonani, że staranne przygotowanie się do warsztatu jest podstawą do efektywnego jego przeprowadzenia, dlatego prosimy o przygotowanie prezentacji (maksymalnie 3 slajdy) na temat: „Jak postrzegam wizerunek Volkswagen Financial Services?” i przeslanie jej do 3 grudnia na adres: akademikerforum@sgh.waw.pl.

Volkswagen Financial Services - to spółka należąca do holdingu finansowego Volkswagen Financial Services AG. Od 1997 roku działa w Polsce, oferując pełne spektrum nowoczesnej bankowości – od finansowania i leasingu samochodów marek koncernu Volkswagen, po bankowość elektroniczną czy obsługę firm i klientów prywatnych za pośrednictwem Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.