Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Warsztaty oferowane przez Biuro Karier

Warsztaty oferowane przez Biuro Karier

Biuro Karier zaprasza wszystkich studentów na nowy cykl warsztatów poświęconych umiejętnościom miękkim. Warsztaty te będą prowadzone przez następujące firmy zrzeszone w Klubie Partnerów SGH: DB Schenker, Deloitte, EY, KPMG Sp. z o.o., L'Oréal Polska Sp. z o. o.

W  listopadzie odbędą się dwa takie spotkania:

 

•  13 listopada br. firma L'Oréal zaprasza na warsztat pt. „Kreatywność i przedsiębiorczość drogą do sukcesu w firmie FMCG”, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, czym są przedsiębiorczość oraz kreatywność w biznesie oraz dlaczego są one tak ważne. Warsztat poprowadzą: Pani Beata Grzanko, HR Manager oraz Pan Oscar Krysik, HR Coordinator z firmy L'Oréal.

 

•  20 listopada br. odbędzie się warsztat firmy KPMG pt. „Przed szereg wystąp – rozmowa pod kontrolą”, podczas którego będą omawiane następujące tematy: jak skutecznie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, co robić żeby wypaść jak najlepiej, jakich błędów nie popełniać i jak radzić sobie w trudnych sytuacjach? Warsztat poprowadzą: Pani Marta  Półkoszek, HR Specialist oraz Pani Małgorzata Nobis, HR Specialist z KPMG.  

Przypominamy także o możliwości uczestniczenia w warsztatach prowadzonych przez naszych doradców zawodowych (Rekrutacja i selekcja bez tajemnic, Assessment Centre, Autoprezentacja) –  szczegóły w zakładce Doradca zawodowy. Najbliższy warsztat Assessment Centre odbędzie się już 13 listopada br.  (przed warsztatem firmy L'Oréal). Zapisy na warsztaty – zakładka Wydarzenia.  

 

W październiku odbędą się dwa takie spotkania: 

 

• 16 października br. firma Deloitte zaprasza na warsztaty przygotowujące do pomyślnego przejścia procesu rekrutacji - jak napisać CV, przejść przez Assessment Center, zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej. Zajęcia te będą prowadzone przez praktyków z działu rekrutacji firmy Deloitte. Zapisy na ten warsztat już zostały zakończone.

• 23 października br. odbędzie się warsztat firmy EY poświęcony umiejętnościom przywódczym, uczestnicy zapoznają się z modelem Przywództwa Sytuacyjnego Blanacharda, będą mogli oni także poszerzyć wiedzę o swoim indywidualnym stylu przywództwa. Szkolenie to przeprowadzi Pani Karolina Lignar-Paczocha, Starszy Specjalista ds. Szkoleń EY. Zapisy trwają!

Przypominamy także o możliwości uczestniczenia w warsztatach prowadzonych przez naszych doradców zawodowych (Rekrutacja i selekcja bez tajemnic, Assessment Centre, Autoprezentacja) – szczegóły w zakładce Doradca zawodowy. Najbliższy warsztat Rekrutacja i selekcja bez tajemnic odbędzie się już 16 października br.  (przed warsztatem firmy Deloitte).  Zapisy na warsztaty – zakładka Wydarzenia.